Бережи українське - носи вишиванку!

12.05.2021

Педагоги нашого закладу вже протягом 43-х років відкривають у дітях великі таланти, запалюють грайливий вогник у юних очах.

12.05.2021

Сьогодні наш заклад святкує свій 43 День народження! 43 роки з дня заснування!

Онлайн-заняття

Гурток "Декоративний розпис", Керівник гуртка - Спільник В.Т. Заняття на тему: "Розпис по дереву". Вихованці розглянули готові вироби та дізнались про технологію розпису.

11.05.2021

Результати дистанційного міського фестивалю дитячо – юнацької творчості «ЗОРЯНЕ КОЛО» (в рамках обласного фестивалю «Моє Придніпров’я»)

07.05.2021

У гуртку" Образотворче мистецтво", що працює під керівництвом Спільник Вікторії Терентіївни, відбулось дистанційне заняття на тему:"Портрет". Діти дізнались про особливості конкретного жанру,створили свої авторські роботи.
07.05.2021

У гуртку "Сокіл-Джура" було проведене онлайн-заняття в "Viber" за темою "Таємниці Старої Самарі". Керівник гуртка - Ратов Віталій Вікторович. Під час проведення заняття з вихованцями гуртка була детально розглянута історична інформація стосовно давнього козацького містечка Стара Самарь з маловідомими фактами з існування цього містечка!
06.05.2021

Онлайн-заняття

У гуртку "Дизайн" пройшло Online заняття. Керівник гуртка Вишнякова Н.С. Тема: "Техніка виконання макіяжу."
05.05.2021