23.04.2021

MAXIMA – це міський конкурс команд учнівського самоврядування серед шкіл Дніпра. Де кожна школа представляє систему свого учнівського самоуправління, використовуючи різні творчі виступи та цікаві й креативні підходи для представлення своєї команди.
23.04.2021

Рік без змагань здається вічністю, коли все твоє життя - танці! 31.01.21 в КДЦ «Менора» відбулись міжнародні змагання «Winter Cup Dnipro - 2021»

21.04.2021

20.04.21 року було проведено заняття за дистанційним планом роботи в гуртку "Писанкарство". Діти активно продовжують працювати над створенням писанок. І сьогодні ми займалися підготовкою до Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Пасхальна палітра".
21.04.2021

Керівник студії "Колор-світ", Інна Дмитрівна Бровко провела дистанційне заняття, на якому вихованці студії були ознайомлені з декоративною переробкою образу людини на прикладі малювання чоловіка - козака. Діти отримали знання про традиційний одяг козаків, їх звичаї, історію виникнення та славні подвиги козацтва.
20.04.2021

В студії "Колор-світ", керівником Бровко І.Д., було проведене дистанційне заняття "On-line", на якому вихованці навчалися декоративно переробляти образ людини, на прикладі малювання казкового героя - "Принца".

Онлайн-заняття

13.04.21 у гуртку "Образотворче мистецтво" відбулося дистанційно бесіда з показом робіт на тему:"Вид мистецтва- архітектура".(керівник Спільник В.Т.) Вихованці познайомились з роботами майстрів,та робили власні замальовки.

Онлайн-заняття

13 квітня в гуртку з підготовки дітей до школи "Клуб "Танграм" пройшло дистанційне заняття на тему: "Продовження теми професії. Звук і буква Ґ. Написання літери.Читання. Логічні послідовності. Геометричні фігури". В процесі заняття діти продовжували знайомитися з різними професіями, та їх значенням в житті. Вивчали нову літеру Ґ. Робили звуковий аналіз слів,читали слова і речення. А також продовжували знайомство з цифрою 8, фігурами, виконували різні логічні вправи. Заняття пройшло у Вайбер.
15.04.2021

У гуртку "Дизайн" пройшло Online заняття. Керівник гуртка Вишнякова Н.С. Тема: "Техніка виконання макіяжу."

15.04.2021

В студії "Колор-світ", під керівництвом Інни Дмитрівни Бровко, пройшло чергове індивідуальне заняття в форматі "On-line", де кожний бажаючий отримав індивідуальну консультацію по темі: "Малювання казкової принцеси".
15.04.2021

У гуртку "Вишивка" керівник Мала Ю.М. продовжуємо дистанційний майстер-клас на тему: Плетіння браслетів із бісеру . Робимо браслет з бісеру в техніці квіточка . Матеріали: бусіни різних кольорів, розмірів ; тонка прозора не еластична волосінь (2метрі) ; голка для бісеру; ножиці. Складаємо браслети по схемі.