15.04.2021

У гуртку "Декоративний розпис"( керівник Спільник В.Т.) відбулось дистанційне заняття на тему" Букетик". Діти розглянули роботи майстрів петриківського розпису, зробили замальовки.

14.04.2021

В студії образотворчого мистецтва "Колор-світ" під керівництвом Інни Дмитрівни Бровко відбулося дистанційне заняття "On-line", на якому вихованці студії продовжили навчатися стилізації тварин та складанню декоративної композиції в традиціях "Петриківської мальовки", на прикладі малювання казкового персонажа - лисиці.
14.04.2021

У гуртку " Образотворче мистецтво"( керівник Спільник В. Т.) було проведено дистанційне заняття на тему"Види образотворчого мистецтва- графіка". Діти дізналися про матеріали, якими виконують графічні малюнки. Розглянули зразки, та отримали завдання.
12.04.2021

В гуртку "Сокіл-Джура" було проведене онлайн-заняття в "Viber" за темою: "Козацькі поселення. Різновиди козацького житла". Керівник гуртка - Ратов Віталій Вікторович. Під час проведення заняття були розглянуті загальні деталі як української хати вцілому, так і помешкання козака зокрема (бурдюг, зимівник, курінь... тощо), а також - типи козацьких поселень. Окрім того, поверхньо зачіпили територіальний поділ земель низового козацтва.
09.04.2021

07 квітня - Інна Дмитрівна Бровко, керівник студії "Колор-світ", провела зі своїми вихованцями заняття "On- line". На якому діти вчилися стилізувати тварин на прикладі казкового персонажу - кота. Малюючи головного героя до народної, української казки: "Кіт-воркіт Котофей Котофейович".
09.04.2021

У гуртку "Оригамі" керівник Мала Ю.М проведено дистанційний майстер-клас на тему: Моделі оригамі для практичного використання . Корисні речі ."Веселі закладки". Матеріали: кольоровий папір з одної сторінки , олівець , ,лінійка ,клей олівець ,ножиці . Робимо кольорові олівці для підручників . Беремо прямокутник будь якого кольору 8×20 см. Далі складаємо по інструкції. Такі гарні і яскраві в нас вийшли олівці.
08.04.2021

06 квітня керівник студії " Колор-світ", Інна Дмитрівна Бровко, провела зі своїми вихованцями заняття "On-line", на якому студійці продовжили вивчати стилізацію в декоративній композиції на прикладі малювання: "Морського мотиву з дельфінами".
07.04.2021

В березні відбувся відбірковий тур міського огляду-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Зоряне коло» (дистанційно) У відбірковому турі прийняли участь учні закладів освіти району: КЗО «СЗШ № 24» ДМР, КЗО «СЗШ № 108», КЗО «НВО № 109» ДМР, КЗО «НВК № 125» ДМР, КЗО «НСШ № 127» ДМР, КЗО «СШ № 129 ФМП» ДМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпровської міської ради.
07.04.2021

06.04.21 у гуртку "Образотворче мистецтво" було проведено онлайн бесіду на тему: " Вид образотворчого мистецтва- живопис". (керівник гуртку Спільник В.Т.

07.04.2021

05.04.21 року в КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР було проведено заняття за дистанційним планом роботи в гуртку "Писанкарство". Темою було: "Відписання колекції писанок". Заняття проходило зі старшою групою дітей через відео-зв'язок у viber. Кожен учень відписує свою колекцію в залежності від здібностей і вподобань. І сьогодні хотілося б зупинитися окремо на кожному учні, і познайомити з творчою працею найстаршої вихованки гуртка - Синюкової Катерини. Вона вже досить досвідчена і вільно пише виконуючи свій задум на крихкій поверхні пташиного яйця. Вона одночасно працює над створенням трьох колекцій зовсім різноманітних за стилем і написанням. Перша- це відписання традиційних писанок на курячих яйцях за каталогом видатного етнографа Е.В. Біняшевського. Другу колекцію вона малює авторську, на гусиних яйцях, використовуючи тридаційні елементи та експериментуючи з кольором. Третя колекція це спроба використання сучасних технологій в прадавньому мистецтві. Для нанесення малюнку на поверхню яйця використовується кольоровий віск.