ВУЗ ШАГ
   

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпропетровської міської ради

 

Звіт за 2017 рік! Робота колективу КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР.

 

Україна

Департамент гуманітарної політики  Дніпровської міської ради

Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання

Комунальний позашкільний навчальний заклад

«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

ДНІПРОВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

49127, м. Дніпро, вул. Космонавтів, 8 тел./факс 790 – 10 - 91, e-mail [email protected]

Про роботу колективу КПНЗ

«Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР

у 2017  році

 

У 2017 році колективи КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР продовжили  роботу згідно з Національною стратегією розвитку освіти до 2021 року, концепцією Національно – патріотичного виховання молоді до 2020 року. Продовжив виховання учнів згідно з ідеологією реформи освіти концепції виховання «Нова українська школа», що починає діяти з 2018 року за умов поступового виконання формули з 8 базових компонентів. Завершає роботу над обласною програмою «Освітні стратегії соціалізації особистості». Орієнтувались  на інновацію, креативність, науковість у розвитку творчих здібностей та задатків потенційно обдарованих дітей.

Творче кредо колективу – « До серця ввійде лише те, що йде від серця».

         Колективи  КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР активно розвивають творчі здібності дітей за напрямками роботи:

Ø науково-технічний;

Ø еколого-натуралістичний; 

Ø патріотичний;

Ø соціально – реабілітаційний;

Ø дослідницько-експериментальний;

Ø гуманітарний;

Ø художньо-естетичний;

Ø туристсько – краєзнавчий.

За 2017 рік зафіксовано   538 заходів, з них -  309 проведено по гуртках  Центру,   40 по школах району та взято участь в  41 районних,  95 міських,  20 обласних конкурсах та 24 Всеукраїнських, 9 Міжнародних, святах та фестивалях, де участь прийняло –   12743 дітей різної вікової категорії. Всі фото звіти, відео звіти, роботу за напрямками, тематичні сторінки свят та пам’ятних дат ви можете побачити на сайті КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР - http://samaracdtut.klasna.com/uk/site/index.html, офіційні групі на Facebook - https://www.facebook.com/groups/791935120905222/.

Участь та організація семінарів:

Організація:

         Квітень – Міський семінар – практикум «Технологія проведення майстер - класу». «Майстер – клас як сучасна форма виховання дитини».

         Участь:

         Вересень – міський семінар для вчителів педагогів міста щодо проведення дня туризму;

         Жовтень – семінар – практикум методистів наукових відділень МАН України;

         Жовтень – семінар – практикум директорові районних, міських, центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді.

         У 2017 році Малу академію народних мистецтв розширено і в зв’язку з цим змінено назву на Малу Академію народних мистецтв і наук, до складу якої увійшли гуртки соціально – патріотичного , науково – технічного, еколого – натуралістичного, фольклористико – народознавчого напрямків роботи. Так як навчання у Малій академії народних мистецтв і наук відбувається за трьома рівнями: початковий, основний і вищий, то у дослідницькій, експериментальній і творчій роботі приймали участь вихованці вищого рівня навчання, які і поповнили ряди Малої академії народних мистецтв і наук Центру.      У захисті науково – дослідницьких робіт у взяли участь 16 вихованців центру дитячої та юнацької творчості, представники гуртків художньо - естетичного спрямування 11 дітей, соціально – реабілітичного напрямку роботи 2 учня і  еколого – натуралістичного напрямку 3 вихованця. Згідно положення про Малу академію народних мистецтв і наук при Центрі дитячої та юнацької творчості, оцінювання науково – практичних робіт відбувалось за критеріями:

Ø актуальність обраної теми у сучасному контексті розвитку етнокультури;

Ø глибина розкриття обраної теми;

Ø практичне застосування;

Ø перспектива розглянутої теми;

Ø оформлення роботи, застосування ІКТ

Максимальна кількість балів складає:           25 балів

         Науково – дослідницькі роботи, творчі роботи і реферати  вихованців оцінювались також згідно віковим особливостям дітей, так діти молодшого і середнього шкільного віку представляли творчі  роботи і захищали реферат. Діти віком від 14 років науково – дослідницькі і експериментальні роботи. Високий рівень професіоналізму з підготовки, і проведення експериментального дослідження представили вихованки гуртка «Юний хендлер»  і  «Юний кінолог», під керівництвом Загорської О.О.

Дипломами третього ступеню відзначені 3  вихованця:

Ø Рукавишникова Анастасія «М’яка іграшка»

Ø  Бідзюра Вікторія « Студія народних ремесел «Роксолана»»

Дипломи другого ступеню отримали 7 учнів:

·        Мартиненко Єлизавета «Юний хендлер»

·        Кілімченко Денис «СРПДтЮ»

·        Шульга Анастасія « Студія народних ремесел «Роксолана»»

·        Гребьонкіна Євгенія «Витинанка»

Дипломами  першого ступеню відзначені 7 вихованців :

§  Щукіна Владислава «Кераміка»

§  Козлова Аріна «Юний хендлер»

§   Бутакова Софія «Писанкарство»

§  Черноус Ангеліна  «Писанкарство»

§  Синюкова Єкатерина «Петриківський розпис»

§  Зобніва Софія «Декоративний розпис»

§  Плєннік Орина «Кераміка»

§   Ціпура Софія «Юний кінолог»

§  Рахчевська Яна «Студія «Колор – світ»»

§  Жирко Ірина «СРПДТЮ»

У цьому навчальному році 2 – є представників – вихованців гуртка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР, «Писанкарство», «Самарський районний Парламенті дітей та юнацтва», стали дійсними членами Малої Академії Наук України, захистили науково – дослідницькі роботи на секції «Мистецтвознавство», відділення фольклористики. Отримали 2 дипломи лауреатів – Черноус Ангеліна та Білик Олександра.

У жовтні місяці відбулось урочисте відкриття Малої академії народних мистецтв і наук КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР і представлення кандидатів у дійсні члени академії. Кандидати у дійсні членів малої академії народних мистецтв представлені гуртками декоративно – ужиткового мистецтва: «Кераміка», «Петриківській розпис», «Декоративний розпис», «Аплікація соломкою», «Писанкарство», «М’яка іграшка, «Графічний колаж», «Витинанка» ; гуртком соціально – реабілітичного напрямку: Самарський районний парламент дітей та молоді і гуртком гуманітарного напрямку «Школа юних ведучих», екологічного напрямку – гурток  «Юний дресерувальник».

         Кандидати представляли аудиторії своє портфоліо до змісту , якого увійшло загальні відомості про кандидата, творче кредо, назва обраної теми і власна думка з обраної теми. Загальна кількість кандидатів у дійсні члени МАНМІН становить 21 вихованець.

Мала Академія народних мистецтв прийняла до себе кандидатів у дійсні  члени МАНМиН:

Гурток : «Кераміка»:   2 кандидати        керівник: Худолій О.Б.

Курілець Софія Дмитрівна;

Євдакімов Даніло Олександрович.

Гурток «Витинанка»:  2 кандидата                  керівник: Бровко І.Д.

Гребьонкіна Євгенія;

Рахчевська Яна.

Гурток «Писанкарство»: 2 кандидата        керівник: Поджаренко А.В.

Синюкова Катерина Віталіївна;

Пільховська Софія Максимівна.

Гурток «Студія народних ремесел «Роксолана»: 1 кандидат    керівник: Кіриченко Н.В.

Репрінцева Пелагея  

Гурток «Декоративний розпис»:   1 кандидат          керівник: Спільник В.Т.

Клименко Дарина  Максимівна.

Гурток «Графічний колаж»: 2 кандидата        керівник: Безаботнова О.А.

Юрчак Ульяна Віталіївна

Буряк Карина Віталіївна

 Гурток «Вишивка»: 2 кандидата    керівник: Мала Ю.М.

Малий Давид Віталійович;

Настека Анастасія Сергіївна.

 Гурток «Лялькарство»:   1 кандидат        керівник: Лавринець Н.П.

Єрохіна Кіра Андріївна

Гурток: «Школа юних ведучих»:  3 кандидата        керівник: Григор’єва Т.Г.

Сергієнко Данило В’ячеславович;

Калина Катерина Олексіївна;

Єфімова Катерина Віталіївна.

Самарський районний Парламент дітей та юнацтва:        5 кандидатів  керівник: ПанченкоД.С.

Лементар Анастасія Сергіївна;

Райгородська Юлія Юріївна;

Виноградов Олександр Олександрович;

 Полтавська Катерина Олександрівна;

Струтинський Максим Русланович.

          Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості закладу : гурток «Юний кінолог»  -  3 дійсних члена МАНМІН: Ціпура Софія Романівна, Козлова Аріна, Мартиненко Єлизавета;. СРПДТЮ – один дійсний член МАНМІН – Дудар Ольга стали активними учнями Малої Академії Наук України Дніпровського відділення. Вихованці  за перше півріччя 2017- 2018 навчального року відвідали дві навчальні  сесії, написали перевірочну контрольну роботу і активно працюють над написанням науково – дослідницьких робіт, які будуть подано до першого міського конкурсу – захисту у січні місяці.

Реалізація заходів по виконанню комплексних програм:

«Обдарована дитина – надія України» - початок нового навчального року як завжди був у дуже швидкому темпі. Створення оновленого Банку даних творчо – обдарованих дітей – вихованців КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР відбулось протягом вересня місця. За результатами заповнення керівниками гуртків списків обдарованих дітей за категоріями маємо результат:

Ø Соціальна обдарованість – 60;

Ø Інтелектуальна обдарованість – 105;

Ø Спортивна обдарованість – 135;

Ø Художня обдарованість – 903.

Загальна кількість обдарованих дітей – 1203.

У січні місяці було проведено бесіду: «Особливості моторики дітей – індиго при використанні технік» у гуртку студія народних ремесел «Роксолана». Методистом Центра Цариніной С.П. було проведено круглий – стіл: «Соціалізація творчо – обдарованих дітей», участь прийняли 100 осіб від навчальних закладів ж/м Північний.У травні керівником  гуртка «Писанкарство» - Поджаренко А.В. проведено виставку: «Писанка - переможець».     У вересні місяці в рамках програми було проведено круглий стіл: «Як стати справжнім гончарем, декоративно – ужиткове мистецтво кераміки як чинник формування  художнього смаку вихованців», круглий стіл було проведено у гуртку «Кераміка» між вихованцями та їх батьками. У жовтні місяці серед лідерів Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва було проведено круглий стіл: «Інтерактивні лідерські комунікації: кольорова схема», де кожен член Парламенту підготував кольорові схеми майбутніх технологій власними очима з застосуванням сучасних інтерактивів. У листопаді відбувся майстер – клас: «Техніка виконання подвійного мазка» у гуртку «Декоративний розпис», де обдаровані діти ділились своїм досвідом у використанні даних технік. У грудні місця відбувся майстер – клас у гуртку «Витинанка» - «Етегамі – листівка з малюнком у Японському стилі, символи нового року». Де саме у рік Японії в Україні діти навчались елементам японського декорування.

«Творча обдарованість» - у рамках програми творча обдарованість, що була продовжено до 2021 року, проведено круглий стіл для батьків у гуртку дошкільного розвитку «Танграм» - «Індивідуальність та неповторність дитини», майстер – клас у гуртку «Квілінг» - «Вираження дитячих мрій фарбами бавовняної акварелі», у листопаді в рамках року Японії в Україні у гуртку «Студія народних ремесел Роксолана» проведено майстер – клас: «Виготовлення дівочих скарбів за допомогою японської техніки канзаши», у грудні в рамках того ж року у гуртку «Полімерна глина» проведено виставку японських прикрас.

«Національно – патріотичне виховання дітей та молоді в позашкільній освіті» - Зразковий музей Бойової слави: «Шляхами пам’яті»:  У січні у гуртку «Колор - світ» проведена виставка «Обряди та традиції українського народу». У лютому організовано виставку: «Воїнам – інтернаціоналістам на вічну пам’ять» до 17 – ї річниці виводу військ з Афганістану. Наприкінці квітня у Самарському районному Парламенті дітей та юнацтва проведено круглий – стіл до Дня Перемоги у ІІ Світовій війні у Європі.

У  січні – травні музей та музейні виставки відвідали 1 216 відвідувачів, з них - 305 учнівська молодь Самарського району, 556 – ветерани різних категорій, учасники локальних війн, учасники АТО.

Просвітницька та культурно-масова робота:

усього у ІІ півріччі проведено 24 масових заходів, індивідуальних - 75;

2 тимчасові тематичні виставки.

·        Екскурсії для груп – (14) :

Ø оглядові –(11)

Ø тематичні – (3)

·        Індивідуальні (оглядові, тематичні) екскурсії  – (75)

·        Тематичний вечір Пам’яті за участю ветеранів локальних війн «Мамо, я повернуся!..» – (1) - (районний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав)

·        Майстер - клас в межах «Школи музейного хранителя» - практичне заняття для керівників музеїв та музейних кімнат при ЗНЗ та ПНЗ району за темою: «Шифрування та зберігання музейних предметів» (1)

·        Зустрічі, засідання ветеранів різних категорій – (8)

·        Заходи за межами музею (мітинги, святкові зустрічі  у співпраці з ЗНЗ і ПНЗ, ветеранськими організаціями, піклувальною радою музею) – (9):

Ø до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ø до 25-ї річниці СРОВУ

Ø до Дня вшанування воїнів - інтернаціоналістів Дніпропетровщини

·        Волонтерські акції – (5): «Обеліск», «Доброго ранку, ветеране!», «Допомога  Дніпра», «Хвиля доброти», «Долонь допомоги в щирих серцях»

·        Тимчасові тематичні виставки – (2):

Ø «Самарський творчий калейдоскоп» - до 25 річчя СРОВУ

Ø «Збережемо пам’ять поколінь» - до 40-річчя Самарського району

Продовжена співпраця музею з навчальними закладами і закладами культури району, міста, області; архівами, музеями різних профілів і напрямків; методичними і волонтерськими центрами; районними, міськими, обласними громадськими організаціями.

Надана методична і  практична допомога педагогам, керівникам музеїв та музейних кімнат при  ЗНЗ та ПНЗ району, мешканцям району, представникам різних громадських організацій (8 методичних консультацій, методичні рекомендації).

Протягом  півріччя завідувач музею прийняла участь у роботі:

-         міської науково-практичній конференції ДМОВУ (на базі Гірничого університету);

-         міської комісії з героїко – патріотичної роботи ветеранів (на базі Флотилії);

Пошуково – дослідницька  робота  продовжена за темами: «Спогади ветеранів – мешканців Самарського району», «Історія Самарського району міста Дніпра», «Історія створення Самарської районної у м. Дніпро організації ветеранів України». Музейні фонди збільшено оригінальними експонатами; фонотека - аудіо записами, відео спогадами ветеранів ІІ світової війни; фото літопис – новими фотоматеріалами; міні-бібліотека – новими книгами.

Завідувача музею нагороджено Грамотою Дніпропетровської міської організації ветеранів України.

У вересні – грудні 2017 року  робота Зразкового музею  Бойової слави «Шляхами пам’яті» проводилась відповідно до плану роботи КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчостіi» ДМР, власного статуту, перспективного і річного плану роботи музею.   

Музей та музейні виставки відвідало 907 відвідувачів, з них 565 – діти, учнівська молодь Самарського району; 129 – ветерани різних категорій, учасники локальних війн, учасники АТО.

Просвітницька та культурно-масова робота: усього проведено 14 масових заходів, індивідуальних - 403 тимчасові пересувні тематичні виставки.

·        Екскурсії для груп – (10) :

Ø оглядові – (9)

Ø тематичні – (1);

·        Індивідуальні екскурсії – (40);

·        Заходи за межами музею (мітинги біля меморіалів, районні заходи у співпраці з ЗНЗ та ветеранськими організаціями):

Ø Тематична виховна година «Партизанська слава: правда та брехня-жорстокі реалії» (районний захід до Дня партизанської слави, за участю ветеранів, на базі та у співпраці з НВК № 70, СЗШ № 39, СЗШ № 24, НВК № 125) – (1);

Ø Відкритий районний тематичний Урок Пам’яті «Україна у полум’ї - кінець окупації», присвячений 74-й річниці визволення м. Дніпропетровська та 73-й річниці визволення України від нацистських загарбників, за участю ветеранів (на базі та у співпраці з НВК № 122, НВО № 109,НВК № 110, СЗШ № 87, НСШ № 127) – (1);

·        Зустрічі, засідання ветеранів, воїнів - інтернаціоналістів – (2);

·        Волонтерські заходи: операція «Обеліск»-(1), акції «Хвиля доброти», «Долонь допомоги в щирих серцях», «Збережемо пам’ять поколінь»; покладання квітів до меморіалів і пам’ятників; плетіння основи маскувальної сітки на базі музею.

·        Тимчасові пересувні тематичні виставки – (3):

Ø «Партизанський рух: правда та брехня» - до Дня партизанської слави (на базі НВК №70)

Ø «Навічно в строю!» - до Дня захисника України («музей прямо неба» в межах проведення районного свята «Козацька звитяга на Покрову»)

Ø «Жива пам’ять!»- до 74-ї річниці визволення м. Дніпропетровська та 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників (на базі НВК № 122)

Продовжена співпраця музею з навчальними закладами і закладами культури району, міста, області; архівами, музеями різних профілів і напрямків; Центрами туризму і краєзнавства; Дніпропетровським обласним центром з охорони історико-культурних цінностей; волонтерськими центрами; громадськими організаціями (ветеранськими - ОВУ, УСВА, ДМОЄВ; ТСОУ, історико – пошуковими). За допомогою учасників бойових дій - мешканців району - в музеї проведено демонтування старих вітрин і стендів.

Надана методична і  практична допомога педагогам, керівникам музеїв та музейних кімнат при  ЗНЗ та ПНЗ, представникам громадських організацій, учням району (4 методичні консультації).

Протягом  півріччя завідувач музею прийняла участь у роботі:

-         одноденного семінару для комунальних та громадських музеїв Дніпропетровської області за темою: «Історична пам’ять поколінь та нагальні проблеми музейної практики» (на базі ДНІМ ім. Д.І.Яворницького);

-         міського семінару на тему: «Музейна педагогіка у контексті збереження культурної спадщини України: актуальні виклики сучасності» (на базі СЗШ № 34);

-         міської Школи педагогів-організаторів (на базі  ЦДТЮТ, проведення екскурсій для учасників).

Музейні фонди збільшено оригінальними експонатами; фонотека музею поповнена аудіо записами, відео спогадами ветеранів; фото літопис музею – новими фотоматеріалами; міні-бібліотека – новими книгами.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди  їхньої символіки», наказу директора КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР від 09.10.2017 року № 82-од «Про проведення реконструкції та реекспозиції Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» з 15 жовтня 2017 року в музеї тимчасово призупинено проведення екскурсій і масових заходів для груп людей на термін проведення реекспозиції.

Соціально – реабілітаційний напрямок роботи у позашкільній освіті - Самарський районний Парламент дітей та юнацтва: Самарський районний Парламент дітей та юнацтва працює в районі вже протягом 7 ми років.

Головою Парламенту у 2016 - 2017 навчальному році є Бєлік Олександра, секретарем – Дудар Ольга та Валенко Максим. У Цьому році до моделі Парламенту увійшло 5 – ть діючих комісій: «Дозвілля», «ЗЗОЖ», «Фінансування», «Online», «Vebka». Бєлік Олександра, Дудар Ольга та Валенко Максим є діючими членами міського Парламенту дітей. Коровніченко Карина, Алєксєєва Діана та Латиніна Анастасія разом з Корж Богданом та Валенко Максимом входять до складу Молодіжного обласного Центру Дніпропетровщини.

На даний момент включає у себе 37 дійсних членів. 8 представників 3 – го курсу, 11 представників 2 – го курсу, 18 представників 1 – го курсу, навчальних закладів Самарського району – СЗШ № 11, СЗШ № 24, СЗШ № 27, НВК № 70, СЗШ № 98, НВО № 109, СШ № 129 ФМП, НВО № 136, Дніпровського державного технікуму енергійних та інформаційних технологій.

Головою Парламенту у 2017 - 2018 навчальному році є Дудар Ольга, секретарем – Латиніна Анастасія та Глущенко Наталя. У Цьому році до моделі Парламенту увійшло 5 – ть діючих комісій: «Дозвілля», «ЗЗОЖ», «Фінансування», «Online», «Vebka». Кілімченко Денис, Федорченко Олександра, Глущенко Наталя є діючими членами міського Парламенту дітей.

Протягом 2016 – 2017 навчального року вихованці Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва – прийняли участь у 64 – х заходах районного, міського, обласного, Всеукраїнського рівнів, 17 майстер – класах, 7 – ми тренінгах, 3 – х семінарах, 8 – ми відкритих засіданнях, отримали – 77 дипломів, 14 грамот, 4 – ри подяки, 2 кубки. 8 випускників Парламенту 22 червня буде нагороджено у номінації «Лідер - року» - 2017, у районному заході «Джерело яскравих особистостей» - 2017, 2 – є випускників є претендентами на стипендію міського голови протягом 2017 року – Валенко Максим і Хотюн Віталія, Білик Олександра – випускниця ІІІ – го курсу, отримує стипендію обласного Голови протягом 2017 року, у липні місця від’їжджає до Польщі по програмі обміну досвідом серед осередків учнівського самоврядування. Є дійсним членом Малої Академії Наук України, захистила у березні місяці роботи у секції «Мистецтвознавство».

У цьому році районний Парламент розпочав свою діяльність у вересні місяці, та взагалі протягом І півріччя 2017 – 2018 навчального року Самарський районний Парламент дітей та юнацтва організував, прийняв участь у 37 різних заходах, конкурсах, фестивалях, відкритих заняттях, тренінгах, майстер – класах. Загальна кількість лідерів, що протягом І півріччя прийняли участь у заходах – 1503 лідерів представників навчальних закладів Самарського району.

 «Здоров’я через освіту» - Згідно з планом заходів щодо роботи над обласною комплексною програмою «Здоров’я через освіту» у рамках програми здоров’я через освіту проведено у лютому місяці у Самарському районному Парламенті дітей та юнацтва проведено майстер – клас «Здоров’я понад усе», а у квітні керівник – гуртка «Сокіл - Джура» проводив майстер – клас: «Основи знань гри Сокіл - Джура». Протягом вересня – листопада по гуртках Центру проведено: тренінг «Собака як вірний лікар» - гурток «Юний хендлер», бесіда: «Азбука здоров’я», гурток «Студія народних ремесел Роксолана», тренінг: «Здоров’я – цінність нашого життя» - «Школа педагога - організатора».

 «Національно стратегія розвитку» - розвиток національного виховання є ключовим аспектом роботи КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР. Згідно з планом заходів щодо роботи над Національною стратегією розвитку до 2021 року та Національною концепцією патріотичного виховання молоді до 2022 року виконано:

Ø У лютому місяці проведено круглий – стіл: «Основні правила композиції та їх застосування на прикладі сюжетної композиції», у гуртку «Витинанка», керівник – Бровко І.Д.

Ø У квітні, керівником гуртка «Червона рута», хореографія проведено тренінг: «Виховання національного патріотизму шляхом популяризації народних танців», керівник – Филипова Н.В.

Ø  У вересні місяці у гуртку «Вишивка», керівник – Мала Ю.М. (філія) пройшов майстер – клас «Маленька серветка: символіка орнаменту». Участь прийняли усі вихованці гуртка, майстер – клас оформлено за усіма стандартами та продемонстрована поступова техніка створення символічного орнаменту. Фото та відео матеріали представлені на сайті Центра та на сторінці у facebook.

Ø  У жовтні місяці в рамках національної стратегії розвитку у гуртку «Школа юних ведучих», керівник – Григор’єва Т.Г.  відбувся майстер - клас: "Моя професія - конферансьє". Майстер - акторка Дніпровської філармонії імені О. Когана - Полякова Дар'я. Цікаві факти про роботу, професійні поради, особистий досвід, пізнання. Щира вдячність майстру від вихованців гуртка. Фото та відео матеріали представлені на сайті Центра та на сторінці у facebook.

Ø  У листопаді місяці у хореографічному гуртку народного танцю «Червона рута» відбувся тренінг «Історія народного костюма». Цікава інформація, елементи, деталі, що раніше були невідомі, все це було на тренінгу, який проводив керівник гуртка – Філіпова Н.В. Фото та відео матеріали представлені на сайті Центра та на сторінці у facebook.

Ø  Усі заходи, що були заплановані в рамках Національної стратегії розвитку до 2021 року за період травень – листопад 2017 року виконано на високому  рівні.

 

«Щаслива родина» - у рамках програми щаслива родина у вересні місяці проведено майстер – клас у гуртку «Полімерна глина» - «Виготовлення текстурних поверхонь як основ під оздоблення», у жовтні методист Центру – Цариніна С.П, провела круглий стіл серед педагогів Центру: «Взаєморозуміння у сім’ї – спільна праця всіх її членів», використовуючи соціальні відео та фото матеріали, статистичні дані, мультимедійний супровід та елементи тренінгу між педагогами. А у грудну відбувся казковий танцювальний батл між дітьми та батьками у гуртку «Червона рута», де звичайно перемогла дружба, але батьки багато чого навчились у власних дітей.

«Етнокультурне виховання учнів засобами декоративно – ужиткового мистецтва в позашкільному закладі міста» - педагогічний колектив Центру дитячої та юнацької творчості продовжує працювати у рамках дослідно – експериментальної програми з Інститутом проблем виховання НАПН України з розроблення теми НДР «Формування ціннісних орієнтирів навчально – виховного процесу у позашкільних навчальних закладах». Методичні наробки , конспекти занять, програми колективу увійшли до методичного посібника «Ціннісні орієнтири навчально – виховного процесу у позашкільних навчальних закладах», рекомендованого до друку вченою радою Інституту проблем виховання НАПН України (протокол №4 від 24.04.2017.), схвалено Міністерством освіти і Науки України до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист МОН України №1/11- 7047 від 14.07.2017р.).

         Колектив Центру продовжує активно працює над підвищенням рівня етнокультурної компетентності  вихованців закладу, навчально – виховний процес відбувається за авторськими програмами керівників гуртків, що отримали гриф міністерства і наскрізною програмою «Культура мого народу»  Так у першому півріччі проведено моніторинг вихованців закладів з метою визначення рівня етнокультурної компетентності. За результатами діагностики маємо можливість простежити динаміку підвищення рівня етнокультурного виховання учнів  закладу. Так з 120 вихованців контрольної групи дітей і підлітків (гуртківці основного і вищого рівней навчання), високий рівень етнокультурної компетенції показали 47 %, середній – 42%, низький-11%.

         Школа педагога – організатора - у 2017-2018 навчальному році відкрито школу для педагогів – організаторів міста . Школа педагога – організатора зацікавила відділ виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, і з даного навчального року школа для педагогів–організаторів у нашому позашкільному навчальному закладі  проводитись для педагогів–організаторів усіх бажаючих шкіл нашого міста.  За перше півріччя 25 педагогів – організаторів загальноосвітніх шкіл міста відвідали 4 майстер – класи: «Особливості спілкування у підростковому колективі і секрети керівництва ним», «Інноваційні технології, проблемно – діалогічні підходи, активні форми і методи навчання та виховання громадянської спрямованості учнів», «Методика і техніка народного танцю», «Творча майстерня педагога – організатора загальносередньої освітньої школи».  Авторська програма «Школа педагога» схвалена науковою радою КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» і відправлена до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», з метою отримання грифу Міністерства освіти і науки України і рекомендації програм для використання педагогами в позашкільних навчальних закладах та в позакласній роботі загальноосвітніх шкіл.

Відкриті заняття:

         Керівниками гуртків проведено відкриті заняття за графіком:

Січень:

         «Самарський районний Парламент дітей та юнацтва», театр «Арлекіно», «Кераміка».

Лютий:

         «Аплікація соломкою», «Студія народних ремесел Роксолана», «Витинанка».

Березень:

         «Гобелен», «Петриківський розпис», «Школа юних ведучих».

Квітень:

         «Колор - світ», «Судомодельний», «Школа юних ведучих».

Травень:

         «Самарський районний Парламент дітей та юнацтва», «Різьба по дереву».

Вересень:

             «Вишивка», «Юний дресирувальник», «Платінум», «Лялькарство», «Студія народних ремесел Роксолана», «Червона рута»;

Жовтень:

             «Графічний колаж», «Туристи краєзнавці», «Самарський районний Парламент дітей та юнацтва», «Радіокеровані моделі», «Сокіл - Джура»;

Листопад:

             «Декоративний розпис», «Полімерна глина», «Танграм», «Тандем»;

Грудень:

             «Школа юних ведучих», «Петриківський розпис», «Витинанка», «Судомодельний», «Аплікація соломкою».

Педагогічні ради:

1) «Формування духовних цінностей дитини в процесі навчання у рамках концепції національно – патріотичного виховання та компетентнісного підходу педагога».

2) Результат роботи колективу у 2016 – 2017 навчальному році. Виконання заходів по реалізації концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді.

             3) Про план роботи колективу закладу у 2017 – 2018 навчальному році по реалізації національної стратегії розвитку освіти;

             4) Розвиток життєвої компетентності учнів в умовах сучасного позашкільного закладу;

             5) Про стан техніки безпеки на заняттях гуртків;

             6) Про стан виконання навчальних програм, концепції національно патріотичного виховання дітей та молоді.

Наради при директорові:

1) Про стан виконання попередніх рішень – Чекунова В.Є.;

2) Аналіз наповненості груп по кожному гуртку. Заходи по збереженню контингенту вихованців – Чекунова В.Є.;

3) Підсумки участі колективів КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР в оглядах – конкурсах та фестивалях – Панченко Д.С.

4) Про стан підготовки гурткових кімнат до нового навчального року;

5) Підготовка закладу до опалювального сезону;

6) Аналіз наповненості груп по кожному гуртку, заходи по збереженню контингентна вихованців;

7) Організація новорічних свят для дітей району;

8) Реалізація заходів по довгостроковим міським програмам.

Підвищення педагогічної майстерності:

Педагогами КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» постійно ведеться робота по підвищенню педагогічної майстерності:

Ø підготовка методичних розробок;

Ø підготовка фото та відео матеріалу;

Ø участь у педагогічних радах та нарадах при директорові;

Ø участь у судейських конгресах та майстер-класах;

Ø виготовлення наочно - роздаткового матеріалу, теоретичних креслень 

        моделей;

Ø проведення відкритих занять для батьків;

Ø навчання у Всеукраїнських школах підвищення фахової майстерності;

Ø написання науково – дослідницьких робіт.

Проведено районні конкурси:

(Згідно з наказом Департаменту гуманітарної політики, управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання Дніпровської міської ради від 04.01.17., № 9 «Про затвердження плану проведення загальноміських фестивалів – конкурсів та змагань на ІІ півріччя 2016 – 2017 навчального року» та згідно з наказом Департаменту гуманітарної політики, управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання Дніпровської міської ради від 18.10.17., № 458 «Про затвердження плану проведення загальноміських фестивалів – конкурсів та змагань на І півріччя 2017 – 2018 навчального року»):

 «Відкрий для себе Україну» - взяли участь усі навчальні заклади району:

За підсумками  конкурсу:

         ІІІ місце – СЗШ № 27 та НВО № 136;

         ІІ місце – СЗШ № 24;

         І місце –  СЗШ № 11 та СЗШ № 98;

         Гран – прі – СШ № 129 ФМП.

 «Junior media Dnepr» - взяли участь усі навчальні заклади району:

За підсумками оцінювання

Навчальний заклад

Бали

Заг.

Серед.

Місце, номінація

1.

11

85,2

ІІ місце

2.

24

75,6

«НОМІНАЦІЯ»

3.

НВК 70

81,8

«НОМІНАЦІЯ»

4.

98

89,2

І місце

5.

НВК 110

77,6

«НОМІНАЦІЯ»

6.

НВК 122

103

Гран – прі.

7.

СШ 129 ФМП

84,8

ІІІ місце

                

На міському  конкурсі  Самарський  район  представлятиме  команда  редколегії  НВК № 122.

НВК № 122 – І місце на міському та обласному етапах.

Конкурс дитячої екологічної творчості «Екотворчість» - взяли участь СЗШ № 11, СЗШ № 27, СЗШ № 98, НВК № 125, СШ № 129 ФМП:

За підсумками конкурсу та обговоренням журі результатів:

Грамотою за ІІІ місце нагороджено – НВК № 125

Грамотою за ІІ місце нагороджено – СЗШ№27

Грамотою за І місце нагороджено – СШ №129 ФМП

У міському етапі обласного фестивалю участь приймає СШ №129 ФМП  

«І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже - взяли участь усі навчальні заклади району:

Переможцями  конкурсу стали:

8-11 років-  СЗШ№39 -Максимов Нікіта  - Л.Компанієць «Пірат»

12-15 років – НВО№109 -Струтинський Максим  - Т.Шевченко «Думка»

16-18 років – НВК№122 – Сороцька Валерія- уривок з прози Т.Шевченко «Близнята»    

Виставка – конкурс - «Першоцвіти» - у заході прийняли участь  59  вихованців, з них  15   учні КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, а   44  учні загальноосвітніх навчальних закладів (СЗШ №11, СЗЩ №39, СЗШ №27, НСШ №127, НВК №70, НВК №125, НВК №122, НВО №109, КЗ «МДМЦ» ДМР)

Рішенням журі районного відбіркового туру на участь у міській виставці  «Першоцвіти» від 17.02.2017.  постановили направити      усі роботи з декоративно-вжиткового, фотомистецтва  та образотворчого мистецтва.

Виставка з дизайну «Крок у майбутнє» - взяли участь усі школи району:

У заході прийняли участь  16  вихованців, з низ  7   учні КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, а   9 учні навчальних закладів Самарського району (СЗШ №11, СЗЩ №39, СЗШ №27, СЗШ №127)

Рішенням журі районного відбіркового туру на участь у міській виставці  «Крок у майбутнє» від 13.02.17. постановили направити      роботи 15 вихованців, що посіли 1 місце.

 «Знай і люби свій рідний край» - Всеукраїнська виставка з декоративно – ужиткового мистецтва – у заході прийняли участь 36  вихованців, з низ  21   учні КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, а   15  учні загальноосвітніх шкіл (НВК №70, СЗШ №87,  НСШ №127, СЗШ №39)

Рішенням журі районного відбіркового туру на участь у обласній  виставці  «Знай і люби свій край» від 10.03.17р.  постановили направити  35 учасників.

«МАХІМА» - конкурс моделей учнівського самоврядування. І місце – Самарський районний Парламент дітей та юнацтва, І місце – місто.

 «Зоотурнір» - інтелектуальний конкурс для учнів 5 – х класів, участь прийняли представники усіх шкіл району:

Результати конкурсу:

Гран – прі – СЗШ № 98 – Ломоносов Фелікс – 24 бали;

І місце – СШ № 129 ФМП – Смірнов Владислав – 22,5 біли;

ІІ місце -  СЗШ № 39 – Некрашевич Олексій – 21,5 бали;

ІІІ місце – СЗШ № 108 – Калина Катерина – 20,5 бали.

Районний фестиваль «Зоряне коло» в рамках обласного конкурсу «Моє Придніпров’я» - взяли участь усі навчальні заклади  району:

Переможці районного туру: КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, СЗШ № 98, НВО № 109,  СЗШ № 39, СЗШ № 87, СШ № 129 ФМП, НВО № 136, НСШ№ 127.

«На подіумі юнь, краса, гармонія» - участь прийняв КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР:

І місце – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, театр моди і краси « Олівія».

 «Зоологічна галерея» - у заході прийняли участь  25 вихованців, з низ  4   учні КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, а   21 учні навчальних закладів Самарського району (НВК №70).

Рішенням журі районного відбіркового туру на участь у міській виставці  «Зоологічна галерея» від 15.02.17.  постановили направити      роботи 24 – х вихованців, що посіли перше місце.

«Мій домашній улюбленець» - в рамках Всеукраїнського конкурсу «Зоологічна галерея», участь прийняли учні всіх навчальних закладів Самарського району.

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

Малюнки:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 38 робіт

Рахчевська Яна – 4 роботи – 1 місце

Волошина Дар’я – 3 робота – 1 місце

Кардашева Уляна – 3 роботи – 1 місйе

Аветова Анастасія – 2 роботи – 1 місце

Гребенкіна Євгенія – 2 роботи – 1 місце

Аніськова Маргарита – 2 роботи – 1 місце

Кривоніс Анастасія – 2 роботи – 1 місце

Шуйдіна Поліна – 2 роботи – 1 місце

Клименко Дарина – 3 роботи – 1 місце

Тарасевич Тарас – 1 робота – 1 місце

Нарась Софія – 3 робота – 1 місце

Лазарець Ксенія – 1 робота – 1 місце

Коломоєць Вероніка – 2 робота – 1 місце

Кудинов Артем – 3 робота – 1 місце

Живодер Аліса – 1 робота – 1 місце

Немцов Олександр – 2 робота – 1 місце

Надтока Артем – 2  робота – 1 місце

КЗО «СЗШ№24» видав 2 роботи

Патракова Вероніка 1 робота – 2 місце

Кудлач Діана – 1 робота – 2 місце

КЗО «НВК №122» видав 12 робіт

Соболєв Ілля -1 робота – 2 місце

Ташок Єлизавета – 1 робота – 2 місце

Синенька Анастасія – 1 робота – 2 місце

Кайда Андрій – 1 робота – 2 місце

Соболь Анастасія – 1 робота – 2 місце

Рибалко Яна – 1 робота – 2 місце

Шульгіна Вероніка – 1 робота – 2 місце

Гончар Анна – 2 роботи – 2 місце

Насонова Дар’я – 1 робота – 2 місце

Руденко Ірина – 1 робота – 2 місце

Брижа Діана - 1 робота – 2 місце

КЗО «НСШ №127» видав 3 роботи

Доброницька Софія– 1 робота – 1 місце

Євдокименко Катерина – 1 робота – 1 місце

Дмитрієва Віолетта - 1 робота – 1 місце

КЗО «НВК №125» видав 2 роботи

Захарова Єлизавета - 1 робота – 1 місце

Клименко Валерія - 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ№27» видав 1 роботу

Мєдвєдєва Анастасія - 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ№87» видав 5 робіт

Полторацька Катерина - 1 робота – 1 місце

Біятенко Вікторія - 1 робота – 1 місце

Баранецька Марія - 1 робота – 1 місце

Баранецька Олена - 1 робота – 1 місце

Гета Марія - 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ №11» видав 6 робіт

Атаманова Катерина - 1 робота – 1 місце

Кириллова Софія - 1 робота – 1 місце

Ряба Катерина - 2 роботи – 1 місце

Гладченко Ельдар - 2 роботи – 1 місце

Фотографії:

КЗО «СШ №129 ФМП» видав 3 роботи

Бурла Олександра - 1 робота – 1 місце

Пилипенко Єлизавета - 1 робота – 1 місце

Резунова Катерина - 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ №98» видав 6 робіт

Монтрін Ірина - 1 робота – 1 місце

Мамченко Данило - 1 робота – 1 місце

Яурова Юлія - 1 робота – 1 місце

Вареник Дарія - 1 робота – 1 місце

Глущенко Наталія - 1 робота – 1 місце

Павловська Валерія - 1 робота – 1 місце

СЗШ «НВК№70» видав 4 роботи

Бєлан Анна - 1 робота – 1 місце

Середа Тимофій - 1 робота – 1 місце

Марченко Григорій - 1 робота – 1 місце

Шарова Кристина - 1 робота – 1 місце

Художні твори:

КЗО «СЗШ №27» видав 1 роботу

Жура Антоніна - 1 робота – 1 місце

Вибори до Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва 2016:

Кожний навчальний заклад презентував свої власних кандидатів, їх досягнення роботу у сфері соціальної діяльності, у сфері шкільного самоврядування та перспективний проект на подальшу роботу у районному та міському Парламенті.

Дорослі члени журі оцінювали проекти кандидатів за критеріями: актуальність, перспективність, доступність реалізації, креативність, можливості фінансування, зал – кандидати та їх фракції і вчителі – голосували за загальне враження від кандидати взагалі.

 За підсумками голосування:

Переможцями стали лідери СЗШ № 98, НВО № 109, СЗШ № 27

«На крилах пісень» - взяли участь усі навчальні заклади району:

Тематика: : пісні про місто, про його сучасне і майбутнє, про долю людей, людські взаємини, про мрії своїх ровесників, про світ їх захоплень, бажань, переконань, досягнень (безмежний простір позитиву).

       Зміст конкурсу: на конкурс представляється власний твір (музика та слова автора – виконавця) у власному виконанні, бажано з власним акомпанементом. Допускається музичний супровід – фонограма.

         За критеріями оцінювання емоційна виразність, сценічна культура, відповідність та актуальність тексту віковій категорії після обговорення журі нагородили  учасників грамотами:

У міському фестивалі  «На крилах пісень» - участь будуть приймати:

Демяненко Анастасія - СЗШ № 27,  «Розмова »

 «Півгодинки на цікавинки» - взяли участь усі навчальні заклади району:

За підсумками  конкурсу:

                    

                     ІІІ місце – СЗШ № 24

                     ІІ місце – СШ № 129 ФМП

                     І місце – НВК № 122 та НСШ № 127;

                     Гран – прі – СЗШ № 39 

 

За результатами відбіркового туру, у місті участь прийме команда  СЗШ № 39

 «На кращого юного майстра народних ремесел» :

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

Українська народна вишивка

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 3 роботи

Слінченко-Ладись Людмила – 3 роботи – 1 місце

Соломоплетення

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 3 роботи

Черноокий Артем – 3 роботи – 1 місце

Петриківський та декоративний розпис

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 9 робіт

Симонович Єлизавета – 9 робіт – 1 місце

НВО № 109 видав 12 робіт

Писанкарство:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 33 роботи

Черноус Ангеліна – 30 робіт – 1 місце

Синюкова Катерина – 3 роботи – 1 місце

Бутакова Софія – 10 робіт – 1 місце

 «Формула успіху»:

На міському конкурсі, який відбудеться у листопаді зустрінуться команди СЗШ № 39 та СЗШ № 11.

Районний конкурс «Лідер - фест» -

Кожний навчальний заклад презентував по три представники – лідери – та їх таланти:

СЗШ № 27:

Вакулова Дар’я – художня обдарованість;

Кілімченко Денис – театральна обдарованість;

Шило Вікторія – хореографічна обдарованість;

СЗШ № 39:

Яловий Владисла та Саломатов Кирило – хореографічна обдарованість;

НВК № 70:

Дубовенко Анна, Мухіна Катерина, Пєчьонкіна Маргарита –

хореографічна обдарованість;

Бєланова Катерина – хореографічна обдарованість;

СЗШ № 87:

Гета Марія, Проявіна Анастасія, Середа Карина, Хлібородов Михайло –

вокальна обдарованість;

СЗШ № 98:

Панасюк Владислава – вокальна обдарованість;

НВО № 109:

Мандрика Діана – художня обдарованість – переможець;

НВК № 110:

Нечепаева Катерина – вокальна обдарованість – переможець;

НВК № 122:

Вокальна обдарованість;

СШ № 129 ФМП:

Карпенко Поліна – вокальна обдарованість – переможець;

НВО № 136:

Вокальна обдарованість;

ДДТЕтІТ – вокально – інструментальний колектив – переможець.

 За підсумками журі:

 Переможці:

НВО № 109:

Мандрика Діана – художня обдарованість – переможець;

НВК № 110:

Нечепаева Катерина – вокальна обдарованість – переможець;

СШ № 129 ФМП:

Карпенко Поліна – вокальна обдарованість – переможець;

ДДТЕтІТ – вокально – інструментальний колектив – переможець.

Номінація «Вибір молоді»:

СШ № 129 ФМП:

Карпенко Поліна – вокальна обдарованість – переможець;

ДДТЕтІТ – вокально – інструментальний колектив – переможець.

«Собори наших душ»:

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

ДЕКОРАТИВНО – УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

Писанкарство:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 50 робіт:

Терновська Марія – 15 робіт – 1 місце;

Черноус Ангеліна – 12 робіт – 1 місце;

Пільховська Софія – 10 робіт – 1 місце; 

Синюкова Катерина – 3 роботи – 1 місце.

Петриківський та декоративний розпис

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 10 робіт:

Синюкова Катерина – 4 роботи – 1 місце;

Русакова Марія – 3 роботи – 1 місце;

Симонович Єлизавета – 3 роботи – 1 місце.

НВО № 109 – видав 6 робіт:

Саєнко Яна – 3 роботи – 1 місце;

Чернова Діана – 3 роботи – 1 місце.

СЗШ №98 надала 8 робіт:

Висоцька Діана – 4 роботи – 1 місце;

Курносова Світлана – 4 роботи – 1 місце.

Вишивка

ЦДТЮТ ДМР Самарського району видав 3 роботи:

Жилудкова Кароліна – 3 роботи – 1 місце.

Вироби з глини

ЦДТЮТ ДМР Самарського району видав 12 робіт:

Рахчевська Яна – 3 роботи – 1 місце;

Щукіна Владислава – 3 роботи – 1 місце.

СЗШ №39 надала 3 роботи :

Каплунова Дар’я – 3 робот – 1 місце.

Вироби з бісеру

 КЗО СЗШ № 70 видав 3 роботи:

Мул Юлія – 3 роботи – 1 місце.

КЗО НВК № 110 видав 3 роботи:

Євціхевич Костянтин –3 роботи – 1 місце.

КЗО СЗШ № 27 видав 3 роботи:

Приходько Анна – 3 роботи – 1 місце.

Плетіння гачком та спицями

КЗО СЗШ № 70 видав 3 роботи:

Лелека Анна – 3 роботи – 1 місце.

КЗО СЗШ № 27 видав 6 робіт:

Брага Анна – 3 роботи – 1 місце

Антонова Анастасія – 3 роботи – 1 місце.

КЗО СЗШ № 87 видав 3 роботи:

Жирко Ірина – 3 роботи – 1 місце.

Витинанка

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 3 роботи:

Логвінова Валерія – 3 роботи – 1 місце.

Соломоплетіння

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 6 робіт:

Черноокий Артем – 3 роботи – 1 місце;

Івченко Тімур – 3 роботи – 1 місце.

НВО № 109 – видав 3роботи:

Синишин Олександр – 3 роботи – 1 місце.

Різьблення по дереву

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 9 робіт:

Шевченко Денис – 3 роботи – 1 місце;

Бєляєв Марк – 3 роботи – 1 місце;

Любицький Богдан – 3 роботи – 1 місце.

КЗО СЗШ № 127 видав 9 робіт:

Коваленко Максим – 3 роботи – 1 місце;

Геюк Максим – 3 роботи – 1 місце;

Счастлівцев В’ячеслав – 3 роботи – 1 місце.

СЗШ №39 надала 3 роботи :

Тарабукін Дмитро – 3 роботи – 1 місце.

Лялькарство

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 42 роботи:

Паюн Анна – 3 роботи – 1 місце;

Савинська Поліна – 3 роботи – 1 місце;

Єрохіна Кіра – 3 роботи – 1 місце;

Горняк Уляна – 3 роботи – 1 місце;

Росюк Дар’я – 3 роботи – 1 місце;

Синюкова Катерина – 3 роботи – 1 місце;

Пільховська Софія – 3 роботи – 1 місце;

Ковальова Надія – 3 роботи – 1 місце;

Лук’янченко Марія – 3 роботи – 1 місце;

Легкота Герман – 3 роботи – 1 місце;

Коломоєць Софія – 3 роботи – 1 місце;

Репрінцева Пелагея – 3 роботи – 1 місце;

Музика Олександра – 3 роботи – 1 місце;

Бідзюра Вікторія – 3 роботи – 1 місце.

Декоративне панно

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 12 робіт:

Гавриленко Максим – 3 роботи – 1 місце;

Бондаренко Олександра – 3 роботи – 1 місце;

Шибко Микита – 3 роботи – 1 місце;

Рукавішнікова Анастасія – 3 роботи – 1 місце.

НВО №109 надав 3 роботи:

Двужильний Григорій – 3 роботи – 1 місце.

НВК №125 надала 18 робіт:

Данько Діана – 3 роботи – 1 місце;

Касяненко Оксана – 3 роботи – 1 місце;

Бехбудова Сабіна – 3 роботи – 1 місце;

Афанасьєва Сніжана – 3 роботи – 1 місце;

Сердюк Костянтин – 3 роботи – 1 місце.

СЗШ №98 надала 4 роботи:

Жигун Катерина – 4 роботи – 1 місце.

СЗШ №108 надала 5 робіт:

Копиця Костянтин – 5 робіт – 1 місце.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 50 робіт:

Горб Поліна – 5 робіт – 1 місце;

Рахчевська Яна – 11 робіт – 1 місце;

Волошина Даря – 9 робіт – 1 місце;

Алєксєєнко Олег – 5 робіт – 1 місце;

Матвєєва Орина – 5 робіт – 1 місце;

Мороз Адріана – 5 робіт – 1 місце;

Гребенкіна Євгенія – 5 робіт – 1 місце.

НВО № 109 – видав 3 роботи:

Панкратова Поліна – 3 роботи – 1 місце.

СЗШ №39 надала 3 роботи :

Каплунова Дарья – 3 робот – 1 місце.

КЗО СЗШ № 11 видав 10 робіт;

Атаманова Катерина – 5 робіт – 1 місце;

Іващенко Тетяна – 5 робіт – 1 місце.

КЗО СЗШ № 98 видав 3 роботи:

Єсіпова Анна – 3 роботи – 2 місце;

Висоцька Діана – 4 роботи – 1 місце;

Алєксєєнко Єва – 3 роботи – 1 місце;

Дикун Марія – 3 роботи – 2 місце;

Курносова Світлана – 4 роботи – 1 місце;

Кікоть Анастасія – 3 роботи – 1 місце;

Кандибко Анастасія – 3 роботи – 1 місце;

Лугова Єва – 4 роботи – 1 місце;

Підвисоцька Анастасія – 4 роботи – 1 місце.

КЗО СЗШ № 70  видав  робіт:

Нєкіфоров Радіон – 5 робіт – 1 місце.

КЗО СЗШ №87  надала 2 роботи:

Шмалько Тетяна – 2 роботи – 2 місце.

 «Святий Наум наведе на ум» -          

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

Петриківський розпис:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 12 робіт

 Синюкова Таісія - 3 роботи – 1 місце;

Русакова Марія – 3 роботи – 1 місце;

Мороз Юлія – 3 роботи – 1 місце;

Клименко Дарина – 3 роботи – 1 місце.

КЗО «НВО №109»ДМР надав 6 робіт

Панова Марія – 3 роботи – 1 місце;

Реконвальд Дарина -3 роботи – 1 місце.

Народна вишивка:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 18 робіт

Малий Давид – 3 роботи – 1 місце;

Репрінцева Пелагея – 3 роботи – 1 місце;

Живага Анна – 3 роботи – 1 місце;

Троценко Евеліна – 3 роботи – 1 місце;

Тимофєєва Поліна – 3 роботи – 1 місце;

Музика Олександр – 3 роботи – 1 місце.

Вироби з соломи:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 3 роботи

Івченко Тімур – 3 роботи – 1 місце.

Різьблення по дереву:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 2 роботи

Слуцький Антон – 2 робота – 1 місце.

Вироби з глини:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 12 робіт

Галкін Давид – 3 роботи – 1 місце;

Пивоварова Поліна – 3 роботи – 1 місце;

Лазарєв Іван – 3 роботи – 1 місце;

Старікова Ксенія – 3 роботи – 1 місце.

Лялькарство

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 30 робіт

Паюн Анна – 3 роботи – 1 місце;

Савинська Поліна – 3 роботи – 1 місце;

Єрохіна Кіра – 3 роботи – 1 місце;

Горняк Уляна – 3 роботи – 1 місце;

Росюк Дар’я – 3 роботи – 1 місце;

Беренде Ринат – 3 роботи – 1 місце;

Глущенко Віолета – 3 роботи – 1 місце;

Компані-Коварері – 3 роботи – 1 місце;

Бідзюра Вікторія – 3 роботи – 1 місце;

Драб Кіра – 3 роботи – 1 місце.

Декоративне панно

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 8 робіт

Шипко Микита – 3 роботи – 1 місце;

Рукавишнікова Анастасія  - 1 робота – 1 місце;

Буряк Карина – 2 робти – 1 місце;

Юрчак Уляна – 2 роботи -1 місце.

СЗШ №70 надала 3 роботи

Лелека Анна – 3 роботи – 2 місце.

Витинанка

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР надав 3 роботи

Логвинова Валерія – 3 роботи – 1 місце.

Акція «Новорічна іграшка» :

КЗО «НВО №109» ДМР надав 3 роботи:

Саєнко Яна – 1 робота – 1 місце;

Галатова Олександра – 1 робота – 1 місце;

Щукіна Владислава – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СШ №129 ФМП» ДМР надав 1 роботу:

Самойленко Дмитро – 1 робота – 1 місце.

КЗО «НВК №70» ДМР надав 7 робіт:

Бурова Варвара – 2 роботи – 1місце;

Лопаков Кирил – 2 роботи – 1 місце;

Неділько Євген – 1 робота – 1 місце;

Бєланова Катерина – 1 робота – 1 місце;

Ворошилова Софія – 1 робота – 1 місце;

Вева Анастасія – 1 робота – 1 місце.

КНЗ НВК №125 надав 3 роботи:

Карнаухова Анастасія – 1 робота – 1 місце;

Латинін Кирил – 1 робота – 1 місце;

Данько Діана – 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ №27» ДМР надав 7 робіт:

Розбицька Єлизавета – 1 робота –1 місце;

Великая Єлизавета – 1 робота – 1 місце;

Бєланова Катерина – 1 робота – 1 місце;

Ільюхіна Дарина – 1 робота – 1 місце;

Медвєдєва Анастасія – 1 робота – 1 місце;

Фаль Анастасія – 1 робота – 1 місце;

Бодня Максим – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СЗШ №11» ДМР надав 3 роботи:

Тулєй Ян – 1 робота – 1 місце;

Ряба Катерина – 1 робота – 1 місце;

Гладенко Єльдар – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СЗШ №39» ДМР надав 2 роботи:

Малий Давид – 1 робота – 1 місце;

Безручко Олександр – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СЗШ №24» ДМР надав 2 роботи:

Гладюк Дар’я – 1 робота – 1місце;

Ярошевський Ярослав – 1 робота – 1 місце.

НСШ №127 надав 15 робіт:

Каменєв Роман  – 1 робота – 1 місце;

Бровко Єгор – 1 робота – 1 місце;

Мойса Марія – 1 робота – 1 місце;

Попова Дар’я – 1 робота – 1 місце;

Шерепенко Анастасія – 1 робота – 1 місце;

Савченко Ніколета – 1 робота – 1 місце;

Бєляєва Ксенія – 1 робота – 1 місце;

Цховребов Влад – 1 робота – 1 місце;

Мотькіна Яна – 1 робота – 1 місце;

Єрьоменко Савелій – 2 роботи – 1 місце;

Носенко Єгор – 1 робота – 1 місце;

Танченко Євген – 1 робота – 1 місце;

Царицинський Ярослав – 1 робота – 1 місце;

Бабченко Софія – 1 робота – 1 місце.

КЗО №136 видав 3 роботи:

Філоненко Катерина – 1 робота – 1 місце;

Ковальова Надія – 1 робота – 1 місце;

Антончук Єлизавета – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СЗШ №98» видав 5 робіт:

Яурова Юлія – 1 робота – 1 місце;

Кондратюк Леонід – 1 робота – 1 місце;

Антонов Іван – 1 робота – 1 місце;

Філіпенко Віталій – 1 робота – 1 місце;

Ковалевич Володимир – 1 робота – 1 місце.

«Замість ялинки – святковий букет»:

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

Декоративно-ужиткове мистецтво:

КЗО «НВО №109» ДМР надав 1 роботу:

Мороз Дар’я – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СШ №129 ФМП» ДМР надав 2 роботи:

Чижова Валерія – 1 робота – 1 місце;

Самойленко Дмитро – 1 робота – 1 місце.

КЗО «НВК №70» ДМР надав 3 роботи:

Бурова Варвара – 1 робота – 2 місце;

Лопаков Кирил – 2 роботи – 2 місце.

КНЗ НВК №125 надав 1 роботу:

Філатова Мирослава – 1 робота – 1 місце.

КЗО «СЗШ №27» ДМР надав 2 роботи:

Розбицька Єлизавета – 1 робота – 2 місце;

Великая Єлизавета – 1 робота – 2 місце;

КЗО «СЗШ №11» ДМР надав 1 роботу:

Тулєй Ян – 1 робота – 2 місце.

КЗО «СЗШ №39» ДМР надав 2 роботи:

Малий Давид – 1 робота – 2 місце;

Безручко Олександр – 1 робота – 2 місце.

КЗО «СЗШ №24» ДМР надав 2 роботи:

Гладюк Даря – 1 робота – 1місце;

Ярошевський Ярослав – 1 робота – 2 місце.

НСШ №127 надав 3 роботи:

Гапонова Катерина  – 1 робота – 1 місце;

Городнюк Софія – 1 робота – 1 місце;

Лелека Кіра – 1 робота – 1 місце.

«Знай і люби свій рідний край»:

Роботи оцінювались за номінаціями:

«Різьблення по дереву»

КЗО «СЗШ № 127» - видав 9 робіт

Коваленко максим – 3 роботи – 1 місце

Шевченко Денис – 3 роботи – 1 місце

Бєляєв Марк – 3 роботи – 1 місце

«Килимарство», «Вишивка стрічками»     

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 6 робіт

Бондаренко Олександра – 3 роботи – 1 місце

Бідзюра Вікторія – 1 робота – 1 місце

Полянська Вікторія – 1 робота – 1 місце

Лук’янченко Марія – 1 робота – 1 місце

СЗШ №87 ДМР видав 2 роботи

Агальцова Анастасія – 2 роботи – 2 місце

«Вязання гачком та спицями»

НВК №70 надав 3 роботи

Шестак Валерія – 3 роботи – 1 місце

СЗШ №87 ДМР видав 5 робіт

Агальцова Анастасія – 3 роботи – 1 місце

Жирко Ірина – 2 роботи – 1 місце

«Народна лялька»

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 23 роботи

Паюн Анна – 3 роботи – 1 місце

Савинська Поліна – 3 роботи – 1 місце

Ковальова Надія – 3 роботи – 1 місце

Бутакова Софія – 3 роботи – 1 місце

Синюкова Катерина – 3 роботи – 1 місце

Рахчевська Яна – 5 робіт – 1 місце

Пленник Орина – 3 роботи – 1 місце

КЗО «СЗШ № 127» - видав 3 роботи

Сніжко Серафима – 3 роботи – 1 місце

«Писанкарство»

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 151 роботу

Синюкова Катерина – 35 робіт – 1 місце

Бутакова Софія – 35 робіт – 1 місце

Алтухова Кароліна – 30 робіт – 1 місце

Черноус Ангеліна – 40 робіт – 1 місце

Терновська Марія – 11 робіт – 1 місце

Образотворче мистецтво:

Живопис

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 6 робіт

Алексєєнко Олег – 1 робота – 1 місце

Рахчевська Яна – 3 роботи – 1 місце

Маркова Поліна – 1 робота – 1 місце

Лисиця Марія – 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ № 127» - видав 3 роботи

Татаринцев Гліб – 3 роботи – 1 місце

КЗО «СЗШ №39» ДМР надав 4 роботи

Загоровська Олеся – 1 робота – 1 місце

Цветкович Анастасія  – 1 робота – 1 місце

Маркова Поліна – 1 робота – 1 місце

Поторока Ірина – 1 робота – 1 місце

Графіка

КПНЗ ЦДТЮТ ДМР Самарського району – видав 3 роботи

Середа Софія – 1 робота – 1 місце

Курносова Світлана – 1 робота – 1 місце

Астахова Юлія – 1 робота – 1 місце

«Мій рідний край – моя земля» :

Конкурсні роботи оцінювались за номінаціями:

Декоративно-ужиткове мистецтво:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 43 роботи

Черноокий Артем – 1 робота – 1 місце

Рахчевська Яна – 3 роботи – 1 місце

Щукіна Владислава – 3 роботи – 1 місце

Пленник Орина – 2 роботи – 1 місце

Легкота Герман – 3 роботи – 1 місце

Репрінцева Пелагея – 1 робота – 1 місце

Лук’янченко Марія – 2 роботи – 1 місце

Йосипенко Ганна – 2 роботи – 1 місце

Драб Кіра – 3 роботи – 1 місце

Коломоєць Софія – 2 роботи – 1 місце

Нікіфорова Варвара – 1 робота – 1 місце

Балуда Валерія – 1 робота – 1 місце

Якименко Анастасія – 1 робота – 1 місце

Пешкіна Дар’я  – 1 робота – 1 місце

Нарась Вікторія – 1 робота – 1 місце

Каганова Софія – 1 робота – 1 місце

Шипко Микита – 3 роботи – 1 місце

Рукавішнікова Анастасія – 1 робота – 1 місце

Настека Анастасія – 3 роботи – 1 місце

Денисова Ангеліна – 3 роботи – 1 місце

Малий Давид – 3 роботи – 1 місце

Бурдика Назар – 1 робота – 1 місце

 Єрохіна Кіра – 1 робота – 1 місце

Паюн Анна – 1 робота – 1 місце

Савинська Поліна – 1 робота – 1 місце

Беренде Рінат – 1 робота – 1 місце

Горияк Уляна – 1 робота – 1 місце

Росюк Дар’я  - 1 робота – 1 місце

Шокур Віолета – 1 робота – 1 місце

КЗО «СЗШ» № 87 надав 5 робіт

Агальцова Анастасія – 3 роботи – 1 місце

Жирко Ірина – 1 робота – 1 місце

Бабич Світлана – 1 робота – 1 місце

КЗО «НВК № 125» надав 2 роботи

Балуда Валерія – 1 робота – 1 місце

Коганова Софія – 1 робота – 1 місце

Малюнки:

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР Самарського району видав 18 робіт

Алєксєєнко Олег –6 робіт – 1 місце

Курносова Світлана – 3 роботи – 1 місце

Мороз Адріана – 3 роботи – 1 місце

Макаренко Марія – 1 робота – 1 місце

Цвентух Олеся  – 1 робота – 1 місце

Середа Софія  – 1 робота – 1 місце

Шелудько Олег – 1 робота – 1 місце

Аніськова Маргарита – 1 робота – 1 місце

Борецька Лера – 3 роботи – 1 місце

КЗО «НВК №125» ДМР надав 1 роботу

Глущенко Антон – 1 робота – 1 місце

Фотографії:

КЗО «СШ №129 ФМП» ДМР видав 4 роботи

Бурла Олександра – 4 роботи – 1 місце

 

Районні масові заходи:

 «Соборна країна – суверена держава» - СЗШ № 11, СЗШ № 27, СЗШ № 98, СШ № 129 ФМП, НВО № 136;

«Інтернаціональні війни – чорна рана багатьох країн» - СЗШ № 11, СЗШ № 27, СЗШ № 98, СШ № 129 ФМП, НВО № 136;

«На рівні космосу у світі інновацій» - - СЗШ № 108, НВО № 109, СЗШ № 87, НВК № 122, НСШ № 127;

«Україна вишивана» - усі навчальні заклади Самарського району;

«Свято відкриття творчого сезону» - СЗШ № 27, СЗШ № 11, СЗШ № 98, СШ № 129 ФМП, НВО № 136;

«Партизанська слава – правда та брехня – жорстокі реалії» - СЗШ № 24, СЗШ № 39, НВК № 70, НВК № 125;

«Україна у полум’ї» - НВК № 122, НВО № 109, СЗШ № 87, НСШ № 127, НВК № 110;

«До Дня Гідності та Свободи» - КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР;

До 84 – ї річниці пам’яті жертв Голодомору 32 – 33 х років – «Свіча пам’яті не згасне ніколи» - СЗШ № 11, СЗШ № 27, СЗШ № 98, СШ № 129 ФМП;

«Сковородинські навчання – «Пізнай себе» - НВК № 70, НВК № 122, НВО № 136;

Бал лідерів – 2017: «П’ятий елемент: Рік Японської досконалості» - усі навчальні заклади Самарського району – 23 танцювальні пари, 15 пар, що презентували досягнення навчальних закладів, клуб спортивно – бального танцю «Тандем», хореографічний колектив «Павутина» - СЗШ № 39, хореографічний колектив «Фриартдансе» - НВО № 109, Цариніна Ганна, представники – лідери АНД району та Дніпровського Державного технікуму енергійних та інформаційних технологій.

 

 

 

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання

Комунальний позашкільний навчальний заклад

«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

49127, м.Дніпро , вул. Космонавтів, 8 тел./факс 790-10-11, e-mail:kpnz.cdtut.dmr@gmail.com Код ЄДРПОУ  24432141

Моніторинг участі навчальних закладів Самарського району у конкурсах, заходах, фестивалях, районного, міського, обласного Всеукраїнського рівнів за період листопад - січень 2016 – 2017 навчального року

№ п/п

№ Навчального закладу/Захід

Собори наших душ (поезія)

Собори наших душ (декор + обр. Мис.)

«Святий Наум – наведе на ум»

Акція « Новорічна Іграшкка»

«Замість ялинки – святковий букет»

Школа педагога «Використання хореографії…»

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Голодомор 32-33х років « Жахлива рука скосила мільйони життя»

«Творче майбутнє»

Акція «Діти – дітям»

«Ідентифікація лідера» - семінар для лідерів УС

Тренінг «Лідерські комунікації»

Конкурс «Мій рідний край – моя земля»

Бал лідерів – 2016 «Шерлок Холмс та Леді Ватсон»

Конкурс «Відкрий для себе Україну»

Конкурс «Дніпро юнпрес»

Захід « Соборність рідної держави»

Школа педагога: « Методичні рекомендації проведення…»

Лідерська зустріч до Дня Соборності України.

Загальна кількість заходів за 2 місяці

1

11

+

 

+

+

+

+

+

 

 

+

+

+

 

+

+

+

 

+

+

14

2

24

+

 

 

+

+

 

+

+

 

+

 

 

 

+

+

+

 

 

 

9

3

27

+

+

 

+

+

+

+

 

 

+

 

 

 

+

+

 

 

+

 

10

4

39

+

+

+

+

+

 

+

+

 

+

 

 

 

+

+

 

 

 

 

10

5

70

+

+

 

+

+

+

+

+

 

+

 

 

+

+

+

+

+

+

 

14

6

87

 

+

+

+

 

+

+

 

 

 

 

 

+

+

+

 

 

+

 

9

7

98

 

+

 

 

+

 

+

 

 

 

+

+

+

+

+

+

 

 

+

10

8

108

+

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

4

9

109

 

+

+

+

+

 

+

 

+

 

 

 

+

+

+

 

 

 

 

10

10

110

+

+

+

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

+

+

 

 

 

7

11

122

 

 

 

+

+

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

 

 

 

7

12

125

+

 

 

+

+

 

+

+

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

 

7

13

127

 

+

+

 

+

+

+

 

 

+

 

 

 

+

+

 

 

+

 

9

14

129

+

+

 

+

+

+

+

 

 

+

 

 

 

+

+

+

 

+

 

11

15

136

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

+

 

+

 

 

4

16

ЦДТЮТ

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

19

 

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання

Комунальний позашкільний навчальний заклад

«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

49127, м.Дніпро , вул. Космонавтів, 8 тел./факс 790-10-11, e-mail:kpnz.cdtut.dmr@gmail.com Код ЄДРПОУ  24432141

Моніторинг участі навчальних закладів Самарського району у конкурсах, заходах, фестивалях, районного, міського, обласного Всеукраїнського рівнів за період лютий - травень 2016 – 2017 навчального року

№ п/п

№ Навчального закладу/Захід

«І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже

«Крок у майбутнє»

«Зоотурнір ерудитів

«Екотворчість»

«Зоологічна галерея

«Першоцвіти»

« Інтернаціональні війни – чорна рана багатьох країн»

Школа педагога – організатора: «Форми проведення масових заходів»

Районний конкурс – огляд моделей УС «МАХІМА» - 2017

«Україна вишивана»

« Знай і люби свій рідний край

Художній конкурс «Зоряне коло»

Школа педагога – організатора: «Формування духовних цінностей»

Круглий стіл: «соціалізація творчо обдарованих дітей»

Міський конкурс  - огляд моделей УС «МАХІМА» - 2017

Районна акція «Еконобат»

Школа педагога – організатора: «Барви Великодня – розпис душі

40 років Самарському району

Районний захід  « На рівні космосу – у світі інновацій

Міський семінар «Технологія проведення майстер – класу»

Урочистий мітинг та концерт до Дня Перемоги  у ІІ Світовій Війні

Школа педагога – організатора: «Музейні хранителі, зберігання музейни

Загальна кількість заходів за 4 місяці

1

11

+

+

+

 

 

+

+

+

+

 

 

+

+

 

+

 

 

+

+

 

+

+

14

2

24

+

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

4

3

27

+

+

+

+

 

+

+

+

 

+

 

+

+

 

+

 

 

+

+

+

+

 

15

4

39

+

+

+

 

 

+

 

 

 

 

+

+

 

 

+

 

 

+

 

+

+

 

10

5

70

+

 

 

 

+

+

 

+

 

+

+

+

+

 

+

 

+

 

 

+

+

+

13

6

87

+

 

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

+

 

+

 

 

+

 

 

+

 

9

7

98

+

 

+

 

 

 

+

+

 

 

 

+

+

 

+

+

 

+

+

+

+

+

12

8

108

+

 

+

 

 

 

+

+

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

7

9

109

+

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

+

 

 

+

 

 

+

 

+

+

 

8

10

110

+

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

11

122

+

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

12

125

+

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

13

127

+

+

+

 

 

+

 

+

 

+

+

+

+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

14

129

+

 

+

+

 

 

+

+

 

 

 

+

+

 

+

 

+

+

+

+

+

+

15

15

136

+

 

 

 

 

 

+

 

 

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

 

+

 

4

16

ЦДТЮТ

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

22

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання

Комунальний позашкільний навчальний заклад

«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

49127, м.Дніпро , вул. Космонавтів, 8 тел./факс 790-10-11, e-mail:kpnz.cdtut.dmr@gmail.com Код ЄДРПОУ  24432141

Моніторинг участі навчальних закладів Самарського району у конкурсах, заходах, фестивалях, районного, міського, обласного Всеукраїнського рівнів за період вересень - грудень 2017 – 2018 навчального року

№ п/п

№ Навчального закладу/Захід

День міста - 2017

Свято відкриття творчого сезону

Вибори до СРПДтЮ

«Мій домашній улюбленець»

Школа педагога – організатора (вересень)

«На крилах пісень»

«Уроки кази»

«Світ чарівних книжок»

« Півгодинки на цікавинки»

«Мій рідний край – моя земля»

«100 запитань лідеру»

«Формула успіху»

Школа педагога – організатора (жовтень)

« На кращого юного майстра народних ремесел»

«Лідер – фест»

«Партизанська слава»

«Україна у полум’ї»

«Святий Наум – наведе на ум»

« Знай  і люби свій рідний край»

Школа педагога – організатора ( листопад)

День Гідності та Свободи

« Свіча пам’яті не згасне ніколи»

«Новорічна іграшка»

«Замість ялинки – святковий букет»

« Сковородинські навчання»

Акція «Діти – дітям»

Бал лідерів – 2017 « П’ятий елемент: Рік Японської досконалості

« Собори наших  душ»

1

11

+

+

+

+

+

 

 

 

+

 

+

+

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

+

 

+

+

+

2

24

 

+

 

+

+

 

 

 

+

 

 

 

+

 

 

+

 

 

 

 

 

 

+

+

 

+

+

+

3

27

+

+

+

+

+

+

 

 

+

 

+

+

+

 

+

 

 

 

 

+

 

+

+

+

 

+

+

+

4

39

 

+

+

 

+

 

 

 

+

 

 

+

 

 

+

+

 

 

 

 

 

 

+

+

 

+

+

+

5

70

 

+

+

+

+

 

 

 

+

 

+

 

+

 

+

+

 

 

+

+

 

 

+

+

+

+

+

+

6

87

 

 

+

+

+

 

 

 

+

+

+

 

+

 

+

 

+

 

+

+

 

 

+

+

 

+

+

+

7

98

+

+

+

+

+

 

 

 

+

 

+

+

+

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

 

+

+

+

8

108

 

 

 

 

+

 

 

 

+

 

 

 

+

 

 

 

 

 

+

+

 

+

+

+

 

+

+

+

9

109

 

 

+

 

+

 

 

 

+

 

+

+

+

+

+

 

+

 

+

+

+

 

+

+

 

+

+

+

10

110

 

 

+

 

+

 

 

 

+

 

 

 

+

 

+

 

+

 

 

+

 

 

+

+

 

+

+

+

11

122

 

 

+

+

+

 

 

 

+

 

 

+

 

 

+

 

+

 

 

 

 

 

+

+

+

+

+

+

12

125

 

+

 

+

+

 

 

 

+

+

 

 

+

 

 

+

 

 

+

+

 

 

+

+

 

+

+

+

13

127

 

 

 

+

+

 

 

 

+

 

 

 

+

 

 

 

+

 

+

+

 

 

+

+

 

+

+

+

14

129

+

+

+

+

+

 

 

 

+

+

+

 

+

 

+

 

 

 

+

+

+

+

+

+

 

+

+

+

15

136

+

+

 

 

+

 

 

 

+

 

+

 

+

 

+

 

 

 

 

 

+

 

+

+

+

+

+

+

16

ЦДТЮТ

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

 


 

 

На протязі року гуртківці брали активну участь у заходах, в яких отримали такі результати:

04.01.17. – міські змагання молодших школярів з судомодельного спорту, І місце – Марченко Д.М., гурток «Судомодельний»;

09.01.17 по 13.01.2017 року танцори приймали участь у зимових зборах з

бальних танців  Української федерації спортивних танців, які проводились у м. Дніпро;

18.01.17. – участь у міській зустрічі до Дня Соборності України;

20.01.17. – концерт у Міському Палаці дітей та юнацтва, присвячений Дню Соборності України – Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

23.01.17. – свято до Дня Соборності України: «Соборність, єдність, духовенство»;

26.01.17. – Відкрите засідання: «Міжнародний день голокосту», «День Битви під Крутами»;

26.01.17. – участь у міському тренінгу «Психологічний клімат у команді»;

04.02.17року приймали участь у Всеукраїнських змаганнях, відкритому чемпіонату м. Запоріжжя «DYNAMO CUP -2017».

В категорії Юніори 1 RISING STAR , стандартна програма

Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  8 місце,

В категорії Юніори 1 RISING STAR , латиноамериканська  програма

Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  3 місце.

         05.02.17 року вихованці ДТК «Платінум» прийняли участіе у відкритих Всеукраїнських змаганнях по спортивним танцям  « WINTER CUP 2017»  м. Дніпро.

      В категорії Ювенали 1 «Соло»:

      Пантелеева Анастасія зайняла І місце (золотий фінал).

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 17 місце з 19 пар, а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 16 місце з 27 пар

      В категорії Юніори 1 «С» клас стандартна програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  10 місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас латиноамериканська  програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  5 місце .

      В категорії Юніори 1 рейтінг з латиноамериканської  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  4 місце.

08.02.17. – участь у семінарському заняття «Видатні постаті рідного міста»;

12.02.17. – відкриті обласні змагання зі спортивних танців «Дніпро – 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

15.02.17. – участь у міському  тренінгу «Мотиви моїх вчинків»;

18.02.17. – Відкрите засідання: «Планування роботи у ІІ півріччі»;

18-19.02.17. – участь у семінарському занятті з провідними педагогами України - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

20.02.17. – Відкрите засідання: «День героїв Небесної Сотні»;

21.02.17. – районний етап міського конкурсу моделей учнівського самоврядування «Махіма» - 2017;

22.02.17. – участь у міському тренінгу «Аналітичне мислення»;

26.02.17 року прийняли участь у ХІV відкритих всеукраїнських змаганнях по 

спортивним  танцям  КУБОК ГАЗЕТИ «Мелитопольские ведомости» , які  відбулися у м. Мелітополь:

     В категорії Ювенали 1 «Початківці»:

     Фільварковий Іван -Пантелеева Анастасія  зайняли 18  місце  

      В категорії Ювенали 2 «Е» клас стандартна програма:

      Ерохін Даніїл – Табота Софія зайняли 7 місце , а

      В категорії Ювенали  2 «Е» клас латиноамериканська  програма:

      Ерохін Даніїл – Табота Софія зайняли 8 місце

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 11  місце , а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 7 місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас стандартна програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла 7  місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас латиноамериканська  програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  6 місце .

      В категорії Юніори 1 рейтінг зі стандартної  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла 5  місце.

      В категорії Юніори 1 рейтінг з латиноамериканської  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  5 місце.

01.03.17. – участь у міському тренінгу «Активні слухання»;

04.03.17. – святковий концерт «Подарунок мамі»  - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

11.03.17. – Всеукраїнський фестиваль «Без меж», Дніпровська філармонія, Сергієнко Данило – І місце – Школа юних ведучих;

12.03.17. – Всеукраїнські змагання зі спортивних танців « Кубок ДМК – 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;;

12.03.2017 року прийняли участь у обласних змаганнях з бальних танців «Кубок ДМК» -2017 у м. Кам’янське:

      В категорії Ювенали 1 «Соло»:

      Пантелеева Анастасія зайняла І місце (золотий фінал).

      Кудрявцева Євгенія  зайняла ІІІ місце (бронзовий фінал)

      В категорії Юніори 1 «Соло»:

      Щербачова Аріадна зайняла 5 місце

      Суббота Аліна зайняла  8 місце

      В категорії Ювенали 1 «Початківці»:

     Фільварковий Іван -Пантелеева Анастасія  зайняли    24 місце  

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  10 місце з 15 пар, а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  15     місце з 19 пар

       В категорії Юніори 1 «С» клас стандартна програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла 1  місце  -  КУБОК

      В категорії Юніори 1 «С» клас латиноамериканська  програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  5 місце.

19.03.17. – Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Лінія танцю - 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

19.03.2017 року пройшли VII традиційні відкриті Всеукраїнські змагання по  

спортивним танцям «Лінія танцю – 2017» м. Дніпро:

             В категорії Соло Дебют:

             Тижнева Валерія – ІІІ місце – бронзовий фінал

             Матвеева Аріна – І місце – золотий фінал

             В категорії Ювенали 1 «Соло»:

             Кудрявцева Євгенія – золотий фінал

             Ромащенко Віолетта – золотий фінал

             В категорії Юніори 1 «Соло»:

             Щербачова Аріадна -8 місце

22.03.17. – участь у міському тренінгу «Активні слухання»;

23.03.17. – міський конкурс – огляд моделей учнівського самоврядування «Махіма» - 2017;

24.03.17. – участь колективів Центра у 25 – й річниці Ветеранської організації Самарського району;

24.03.2017 року у м. Київ прийняли участь у майстер класі з чотирьох кратної Чемпіонкою світу по латиноамериканської програмі, переможницею Deuch open,  Shtutgard open ,Italian open championship  Крістіной Мошенськой, та чемпіоном України по латіне в категорії Професіонали Дмитром Шиловим.

25.03.17. – участь у міському форумі «Молодь Дніпра»;

25.03.17. – Міжнародний конкурс «Традиції Болгарії , Молдови та України» - Черноус Ангеліна ІІ місце;

26.03.17. – участь у обласному форумі «Молодь майбутнього»;

28.03.17. – тренінг «Емоції та почуття»;

29.03.17. – участь у міському тренінгу «Активні слухання»;

29.03.17. – участь у обласній школі лідера «Як заробляти у підлітковому віці»;

01.04.17. – Всеукраїнськи фестиваль «ЗаГрай», м. Запоріжжя, Тонкоголоса Евеліна – ІІІ місце, Сєднєва Костянтин – ІІІ місце, театр «Арлекіно»;

02.04.17. – відкриті обласні змагання «Фаворит - 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

         02.04.2017 обласні змагання з бальних танців «Фаворит – 2017»:

      В категорії Ювенали 1 «Соло»:

      Пантелеева Анастасія зайняла ІІмісце (серебряний фінал)

      Кудрявцева Євгенія  зайняла І місце (золотий фінал)

      Гуменюк альбіна зайняла ІІІ місце ( бронзовий фінал)

      В категорії Юніори 1 «Соло»:

      Щербачова Аріадна -8 місце

      Суббота Аліна – 14 місце

      В категорії Деті 2 (Дебют)

       Нестеренко Кирило – Ромащенко Віолетта зайняли ІІ місце (серебряний фінал);

07.04.17. – участь у святкуванні 40 – річчя Самарського району;

08.04.2017 року у м. Харків всеукраїнські змагання з бальних танців PROLSSOK- 2017:

     В категорії Ювенали 1 «Початківці»:

     Фільварковий Іван - Пантелеева Анастасія  зайняли 12  місце  

     В категорії Ювенали 2 «Е» клас стандартна програма:

      Ерохін Даніїл – Табота Софія зайняли  12 місце , а

      В категорії Ювенали  2 «Е» клас латиноамериканська  програма:

      Ерохін Даніїл – Табота Софія зайняли 10  місце

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  10   місце , а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 12  місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас стандартна програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  11   місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас латиноамериканська  програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла   10  місце .

      В категорії Юніори 1 рейтінг зі стандартної  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла   9  місце.

      В категорії Юніори 1 рейтінг з латиноамериканської  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  7   місце.

09.04.17. – Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Астра – 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

24.04.17. – участь у міській акції «Еконобат» - реабілітаційний Центр «Горлиця»;

25.04.17. – участь у районному заході: «На рівні космосу у світі інновацій»;

26.04.17. -  міський науково – практичний семінар: «Технологія проведення майстер - класу»;

28.04.17. – захист науково – дослідницьких робіт «МАНМ»;

30.04.17. – Всеукраїнські змагання з бальних танців «Ритм Дніпра - 2017» - Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»;

30.04.17р обласні змагання з бальних танців «Ритми Дніпра -2017» м. Дніпро

      В категорії  «Соло -3 » Кубок:

      Пантелеева Анастасія  серебряний фінал – ІІ місце

      В категорії Юніори 1 «Соло»:

      Суббота  Аліна -10 місце із 14

03.-04.05.17. – обласні змагання з судомодельного сопрту у класі моделей Е – 600, ІІІ місце у команди судомодельного гуртка;

06.05.17  обласні змагання з бальних танців «Кубок Шарма -2017» м. Кам’янськ:

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли   2  місце , а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  1 місце,  КУБОК .

09.05.17. – святкування до 72 – ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій Війні;

13.05.17 м. Запоріжжя змагання з бальних танців «СУПЕРКУБОК»-2017:

      В категорії Юніори 1 «Д» клас стандартна програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 10 місце  із 17 пар , а

      В категорії Юніори 1 «Д» клас латиноамериканська  програма:

      Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 7  місце із 18 пар

      В категорії Юніори 1 «С» клас стандартна програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла  11   місце

      В категорії Юніори 1 «С» клас латиноамериканська  програма:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла   13  місце .

      В категорії Юніори 1 рейтінг зі стандартної  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла   6  місце.

      В категорії Юніори 1 рейтінг з латиноамериканської  програми:

      Кібец Іван – Волкова Євеліна зайняла   7  місце.

21.05.17. – Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок Феєрії – 2017»;

24.05.17. – свято – завершення «Лідерський марафон» - 2017;

25.05.17. – свято – завершення творчого сезону «Зустрінемось вже зовсім скоро»;

25.-26.05.17. – обласні змагання з судомодельного спорту моделей яхт – І місце у команди судомоделістів.

Самарський районний Парламент дітей та юнацтва:

08.09.17. – День відкритих дверей у КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР;

09.09.17. – участь у святковому карнавалі до Дня міста Дніпро;

21.09.17. – організація та проведення виборів до Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва;

03.10.17. – круглий стіл у КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР «Інтерактивні технології сучасності»;

05.10.17. – організація конкурсу «Півгодинки на цікавинки»;

11.10.17. – консультація, щодо виборів до Міського Парламенту дітей;

19.10.17. – організація районного заходу – «100 питань лідеру» - зустріч з молодіжною радо Дніпра;

19.10.17. – участь вихованців ІІ курсу до вступу в дійсні члени МАНМиН;

23.10.17. – участь Кілімченко Дениса, Федорченко Олександри та Акулова Дмитра у виборах до Міського Парламенту дітей;

24.10.17. – організація та проведення відбіркового туру міського конкурсу – талантів «Лідер - фест» - 2017;

17.10.17. – І відкрите засідання дійсних депутатів СРПДтЮ – «Робота в комісіях – новий формат»;

18.10.17. – участь у міському тренінгу – «Дитина лідер у публічному просторі»;

01.11.7. – 30.11.17. – місяць майстер – класів в рамках проекту 2012 року «Школа лідерства» - «Юриспруденція», «Управління та влада», «Молодіжна політика», «Економіка», «Акторське мистецтво, «Риторика», «Проектна діяльність», «Літератури та творчість», «Хореографія», «Сучасний менеджмент».

17.11.17. – участь колективів навчальних закладів НВК № 110, СЗШ № 39, ДДТЕТІТ, НВО № 109 та СРПДтЮ;

21.11.17. – проведення заходу до Дня Гідності та Свободи;

23.11.17. – організація та проведення заходу до 84 – ї річниці памяті жертв Голодомору: «Свіча пам’яті не згасне ніколи»;

28.11.17. – участь СРПДТЮ у апаратні нараді ВИКОНКОМу в рамках підготовки до участі в Дні місцевого самоврядування;

07.12.17. – «День дублера» - святковий захід у ВИКОНКОМі до святкування Дня місцевого самоврядування;

06.12.17. – участь у семінарському занятті «Волонтерська діяльність»;

07.12.17. – участь у міській щорічній, благодійній акції «Діти - дітям»;

19.12.17. – участь у відкритті районної ялинки «Свято Миколая зустрічай і ялинку відкривай»;

21.12.17. – Бал лідерів – 2017: «П’ятий елемент: Рік Японської досконалості»;

26.12.17. – Новорічний карнавал у Міському палаці;

27.12.17. – «Новорічна піжама - паті».

Дитячо – танцювальний колектив «Платінум»:

03.09.17р. прийняли участь у районному заході «Сірко Етно фест» -2017

08.09.17р.брали участь у концерті до Дня відкриття творчого сезону «Майбутнє створюємо сьогодні!»

17.09.17  тренерське - суддівський конгрес Української федерації спортивного танцю України у м. Харків. Бондар Єлизаветі Олександрівні присвоєна перша категорія суддівства. Батьківські збори в колективі «Здатність розуміти підлітка»

26.09.17  відбулося відкрите заняття «Постановка концертного номеру».

01.10.2017 року у концерт - холі «ОПЕРА» м. Дніпро відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців DNEPR RISING STARS.

В категорії  Ювеналі 1 « Соло» зайняли місця:

Кудрявцева Євгенія 9 місце

Ромащенко Віолетта 13 місце

Матвеева Аріна – 18-19 місце

Доценко Кіра- 25 місце

В категорії Дебют – Ювеналі 1

Руденко В яче слав – Панчишин Ксенія  зайняли ІІ місце (срібний фінал)

 

В категорії Ювеналі 2 «Начинающие»:

Фільварковий Іван – Пантелеева Анастасія зайняли  8 місце

В категорії юніори 1 «Д» стандартна програма:

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  6 місце

В категорії юніори 1 «Д» латино - американська програма:

Єрохін Даніїл – Табота Софія зайняли 1 місце  ------------------КУБОК

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія – 6 місце

В категорії юніори 1 «С» латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли 4 місце

08.10.2017 р. –  вихованці колективу прийняли активну участь у семінарі Української Федерації Спортивного Танцю Дніпропетровської області по стандартної програмі.

22.10.2017р. – змагання з бальних танців "Khortytsya Cup - 2017", м.Запоріжя

В категорії юніори 1 «С» латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли 4 місце

29.10.17р.  у місті Дніпро пройшли Всеукраїнські змагання зі спортивного

танцю «Cup of Prometheus -2017».

В категорії Ювеналі 1 Соло Школа

Кудрявцева Євгенія зайняла І місце ( золотий фінал)

Ромащенко Віолетта зайняла  ІІ місце (срібний фінал)

Матвеева Аріна  зайняла   ІІІ місце (бронзовий фінал)

В категорії Юніори 1 Соло

Субота Аліна зайняла 9 місце

В категорії Ювеналі 1 Школа

Руденко В яче слав – Панчишин Ксенія зайняли  ІІ місце (срібний фінал)

В категорії Ювеналі 2 Початківці

Фільварковий Іван – Пантелеева Анастасія  зайняли  6 місце

 

В категорії юніори 1 «Д» стандартна програма

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли  --19 місце

В категорії юніори 1 «Д» латино - американська програма:

Єрохін Даніїл – Табота Софія зайняли 5  місце

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 6 місце

В категорії Юніори 1 RISING STARS  латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли  13 місце

В категорії Юніори 1 латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли  9 місце

31 жовтня 2017 року у дитячому танцювальному колективі  ПЛАТІНУМ відбулись тематичні практики Нappy Halloween. Яскраве дійство та костюмовані виступи підтримали всі діти колективу.   Батьки також не залишились осторонь і прийняли активну участь у   костюмованому дійстві.

Спортсмени дитячого танцювального колективу «Платінум» прийняли активну участь у VII відкритих Міжнародних змаганнях зі спортивного танцю «КУБОК РЕНЕССАНСУ» - 2017, які відбулися у культурно діловому центрі «МЕНОРА» м. Дніпро 18 – 19 листопаду 2017 року.

В категорії: Соло  Юниоры 2 :

Суббота Алина зайняла 7 місце

В категорії: Соло  Юніори 1:

Суббота Алина зайняла 8 місце

В категорії Соло  Ювеналі 1:

Матвеева Арина зайняла 19 місце з 41 учасниць

В категорії: Дебют  Ювеналі 1:

Седнев Костянтин – Кудрявцева Євгенія І місце (золотий фінал)

Руденко В ячеслав – Панчишин Ксенія –ІІ місце (срібний фінал)

В категорії: Дебют  Ювеналі 2:

Черновалов Микита –Кучеренко Анна зайняли 5 місце

 

В категорії: Класу Н  Ювеналі 2:

Фільварковий Іван –Пантелеева Анастасія зайняли 19 місце

В категорії: Класу D  Юніори 1  8  dances:

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 3 місце

В категорії: Класу D   Юніори 1   La :

Титар Михайло – Геращенкова Анастасія зайняли 10 місце

Ерохін Даніїл –Табота Софія зайняли 7 місце

В категорії: Класу D   Юніори 1   St

Єрохін Даніїл –Табота Софія зайняли 16 місце

В категорії: RS   Юніори 1   La

Кібець Іван – Волкова Евеліна  зайняли 12 місце

Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних танців "Vivat-Dance Line 2017", г.Днепр, 26.11.2017.

В категорії: Соло Ювеналі І:

Доценко Кіра  зайняла  І місце (Золотой фінал) із 52 учасніц.

В категорії: Діти-2 Дебют:

Седнев Константин - Кудрявцева Євгенія зайняли ІІ місце (срібний фінал);

Нестеренко Кирило - Ромащенко Віолетта - зайняли ІІ місце (срібний фінал).

05.12.2017 року дитячий танцювальний колектив «Платінум» прийняв активну участь у міському фестивалі хореографічних колективів у м. Дніпро «Творче майбутнє - 2017». Колектив нагороджена  дипломом ІІ ступеня Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради , управління молоді, позашкільної освіти та національно – патріотичного виховання.

09.12.2017 року у м. Кам’ янске відбулися всеукраїнські змагання зі спортивних танців  «SOKOL CUP – 2017».

В категорії Юніори 1 RISING STARS  латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли   4   місце

 

В категорії Юніори 1 латино - американська програма:

Кібець Іван – Волкова Евеліна зайняли   2   місце,   КУБОК.

10.12.17 року у м. Дніпро  відбулися всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «BRAVO CUP -2017».

В категорії Ювеналі 1

Седнев Костянтин – Кудрявцева Євгенія І місце (золотий фінал)

Руденко В яче слав – Панчишин Ксенія зайняли  ІІ місце (срібний фінал)

Нестеренко Кирило - Ромащенко Віолетта - зайняли ІІІ місце (бронзовий фінал)

В категорії Ювеналі 2 Початківці

Фільварковий Іван – Пантелеева Анастасія  зайняли  7 місце

26.12.2017 року в колективі «Платінум» пройшов Новорічний  Карнавал.

28.12.17 року відбулося  свято  «Світом Миколай мандрує!»

На свято завітав чемпіон України Шилов Дмитро, який провів майстер – класи з вихованцями колективу  з латино - американської програми.

За І півріччя 2017 – 2018 навчального року разом отримали – 29 медалей, 52 диплома, 2 кубка.

«Школа юних ведучих»

Творча робота :

    08.09.17. – День відчинених дверей, 10 вихованців

    14.10.17.-концерт до Дня захисника України, клуб Чаплі, 2 учня

    19.10.17.- представлення кандидатів МАНМІН, 9 учнів

    09.11.17.- майстер-клас по хореографії, 12 учнів

    16.11.17.- майстер-клас з акторкою  Дніпровської філармонії «Моя професія –

                      конферансьє», 10 учнів

    07.12.17.- районний захід «Сковородинські навчання », 10 учнів

    19.12.17.- відкриття районної ялинки, районна рада, 7 учнів

Робота з обдарованими дітьми –

     -  Обдаровані діти приймали участь у заходах:    ЦДТЮТ,  районна та  міста

- готуємось до районного конкурсу на кращого виконання  поезії «О, слово рідне... »

19.10.17 - Представлення кандидатів у МАНМІН , ЦДТЮТ, 3 учень

15.12.17.- Всеукраїнський  фестиваль-конкурс дитячої творчості « Новорічна фієрія», місто Дніпро – Унова Тіна – І місце; Умнов Олексій – І місце, Тарасова

Діана та Бережненко Віталіна – ІІ місце, Калина Катерина – ІІІ місце.

Виховна робота :

09.12.17.- перегляд фестивалю «Яскрава арена Дніпра», Дніпропет.цирк, 5 учнів

21.12.17.- відвідування «Бал лідерів», БК «Енергетик», 3 учня

26.12.17.- відвідування Новорічного карнавалу, МПДТЮ, 5 учнів

27.12.17.- Новорічне свято «На порозі Рік Новий - добрий, світлий, чарівний! »

Робота по підвищенню педагогічної та професійної майстерності – закінчую роботу над  науковою роботою  «Українські народні свята зимового циклу»

РАЗОМ ЗАХОДІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ –  13.

Дипломів І місце – 2,

Дипломів ІІ місце – 2,

Дипломів ІІІ місце – 1.

Хореографічний колектив: «Червона рута»:

         03.09.17. – участь у соціальному проекті «Сірко етно - фест»;

         08.09.17. – участь у відкритті пам’ятника Т.Г. Шевченко у навчальному закладі № 98;

         19.10.17. – участь у втупі кандидатів до дійсних членів МАНМиН;

         05.12.17. – міський фестиваль «Творче майбутнє», диплом ІІ ступеню.

Клуб спортивно – бального танцю «Тандем»:

         Медалі – 76, Кубків – 9.

Колективи Центру продовжують працювати у літніх таборах протягом червня – липня 2017 року згідно з розкладом та графіком відвідування музейних екскурсій. Якщо підсумовувати досягнення за 2016 – 2017 навчальний рік, побачимо, що роботу Центра можна вважати задовільною:

v Майстер – класи – 31;

v Відкриті заняття – 29;

v Бесіди – 8;

v Виставки – 11;

v Тренінги – 6;

v Круглі столи – 7;

v Заходи по гуртках Центру – 271;

v Екскурсії – 165;

v Акції – 8;

v Районний заходів – 58;

v Тематичних заходів – 9;

v Школа педагога – організатора – 9;

v Міських заходів – 87;

v Обласних заходів – 21;

v Всеукраїнських заходах – 29;

v Міжнародних заходах – 9.

v Кубків – 20, медалей – 103, дипломів – 65, грамот – 120, подяк – 5.

v Загальна кількість – 518.

Колективи Центру продовжують працювати на зимових канікулах згідно з розкладом занять зимових канікул. Якщо підсумовувати досягнення за І півріччя  2017 – 2018 навчального року, побачимо, що роботу Центра можна вважати задовільною:

v Майстер – класи – 15;

v Відкриті заняття – 21;

v Бесіди – 1;

v Виставки – 8;

v Тренінги – 4;

v Круглі столи – 7;

v Заходи по гуртках Центру – 160;

v Екскурсії – 50;

v Акції – 3;

v Районний заходів – 34;

v Тематичних заходів – 4;

v Школа педагога – організатора – 4;

v Міських заходів – 31;

v Обласних заходів – 3;

v Всеукраїнських заходах – 8;

v Міжнародних заходах – 8.

v Загальна кількість – 314.

 

Директор КПНЗ «Центр дитячої

та юнацької творчості»

Дніпровської міської  ради                                                                Т.Г. Панченко