"Аплікація соломкою"

Гурток "Аплікація соломкою" - керівник гуртка - Санько Наталя Олександрівна. Соломоплетіння та аплікація соломкою – одне з найдавніших та найпоширеніших видів декоративно – ужиткових мистецтв. Декоративно - ужиткове мистецтво сприяє розвитку творчої особистості, формує та розвиває почуття, моральні та естетичні ідеали, творче мислення та науковий світогляд, учні мають можливість глибше пізнати історію рідного краю, свого народу. Ознайомити дітей з творчими набутками народу, надати можливість глибше пізнати багатовікові традиції народу – основні цілі і зміст роботи гуртка.Навчання проводиться за фронтально–індивідуальною формою. Використовуються такі методи навчання: бесіди, розповіді, лекції, практичні індивідуальні та колективні вправи, екскурсії на виставки, в музеї, зустрічі з народними майстрами. Чекаємо на Вас у гуртку "Аплікація соломкою".

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и на улице