"Декоративний розпис" та "Образотворче мистецтво" (філія)

Гуртки "Образотворче мистецтво", та " Декоративний розпис"- працюють в КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР вже понад 27 років. Гуртки відвідують 45 вихованців. Кожен рік діти мають можливість розвинути свої творчі здібності та прийняти участь у багатьох конкурсах, виставках з декоративного та образотворчого мистецтва. Таких як: "Пасхальні кольори", "Собори наших душ"; "З Україною в серці" та інші. За цей рік вихованців отримали безліч нагород , призових місць у конкурсах. Багато дітей після гуртів продовжують навчання в художніх школах та коледжах мистецтва. Всіх бажаючих запрошуємо до нашого творчого колективу! Відкриття творчого сезону відбудеться 7 вересня 2018 з 11.00. до 14.00. за адресою: вул. Семафорна 42( 2 поверх), (філія). Керівник гуртків - Спільник Вікторія Терентіївна.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, ребенок, стол, обувь и на улице На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице