"Кераміка"

У Самарському районі в КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості," ДМР гурток "Кераміка," бере свій початок з 2003 року. Для багатьох дівчаток та хлопчиків району - це можливість проявити свою самостійність, творчість, власну зацікавленість, дізнатися про гончарне та художньо-керамічне мистецтво, історію розвитку її у людському суспільстві, навчитися самому створювати красиві вироби, приймати нестандартні рішення. В майстерні яскраво проявляється своєрідність таланту дітей , її індивідуальність та можливість кожному вихованцю отримати задоволення від своєї роботи.

П'ятнадцятий рік успішно працює гурток «Кераміка» , який має сучасне наочне приладдя, укомплектован необхідними інструментами й приладами. Керівник гуртка - методист, викладач, лауреат премії імені Тетяни Патти , дипломований художник кераміст, народний майстер України - Худолій Олена Борисівна. Завдяки співпраці керівника та учнів у майстерні створена атмосфера творчості та успіху . Робота побудована таким чином, щоб юні дарування не тільки набували певні знання та вміння, навички, а й відчували атмосферу народного гончарного мистецтва.
На даний момент гурток включає у себе 15 дійсних членів МАНМ, 25 кандидатів, з навчальних закладів Самарського району – НВО № 136, СШ № 129 ФМП, СЗШ № 98, НВК № 27, СЗШ № 11.
Шановні діти та батьки!
Двері нашого гуртка гостинно відкриті для тих, хто хоче
навчитися ліпити, гончарити на крузі, малювати,розписувати керамічні роботи, створювати неповторні шедеври і втілювати у життя свої мрії.
В майстерні кераміки можливо яскраво проявити свою творчу індивідуальність та отримати задоволення від роботи з глиною.

Автоматический альтернативный текст отсутствует. На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении На данном изображении может находиться: 1 человек, еда На данном изображении может находиться: 1 человек, ребенок, часть тела крупным планом и еда На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, люди едят, ребенок и в помещении На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и ребенок