Розклад роботи гуртків 2019 - 2020 навчального року!
РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ
по комунальному позашкільному навчальному закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпровської міської ради
на 2019-2020 навчальний рік
№ | ПІБ | Назва гуртка | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця | Субота |
1. | Бровко Інна Дмитрівна | Витинанка | 14.00-16.15 | 17.30-18.30 ін. | 14.00-16.15 | 17.30-18.30 ін. |
|
|
2. | Ізостудія | 16.15-17.45 | 14.30-16.00 16.00-17.30 | 16.15-17.45 | 14.30-16.00 15.00-17.30 | 14.00-16.00 ін. 16.00-18.00 ін. |
| |
3. | Зінцова Віра Олександрівна | Дитячий танцювальний колектив «Платінум» |
| 17.30-19.45 19.45-21.15 ін. |
| 17.30-19.45 19.45-21.15 ін.
|
|
|
4. | Горшунов Анатолій Георгійович | Радіокеровані моделі» |
| 15.45-18.00 (3) |
| 14.30-16.45 (3) 17.00-19.15 |
| 10.00-12.15 12.15-14.15 ін. |
5. | Григор'єва Таміла Григорівна | Школа юних ведучих | 14.30-15.30 ін. 15.30-17.45 |
| 14.30-15.30 ін. 15.30-17.45 |
|
| |
6. | Жилін Віталій Олександрович | Моделювання яхт | 15.00-17.15 | 14.00-15.30 |
| 14.00-15.30 15.45-18.00 | 11.00-13.00 ін. | |
7. |
Загорська Олена Олегівна | Юний хендлер | 16.00-18.15 |
|
| 16.00-18.15 |
|
|
8. | Юний дресирува- льник |
|
| 14.30-16.00 |
|
| 12.00-13.30 | |
9. | Агітбригада (Дніпро) |
|
| 16.00-17.30 17.30-18.30 ін. |
|
| 13.30-15.00 15.00-18.00 ін.
| |
10. | Кухарчук Людмила Володимирівна | « Клуб спортивного бального танцю «Тандем » |
| 16.00-18.15 18.15-20.30 філія | 16.15-17.45 18.00-19.00 | 16.00-18.15 18.15.20.30 філія | 16.15-17.45 18.00-19.00 | 9.00-13.00 ін. |
11.
| Худолій Олена Борисівна | Кераміка | 14.00-20.00ін | 14.00-15.40(2) 16.00-17.40(1) 18.00-19.40(3) | 15.00-16.35(2) 17.00-18.35(3) |
15.30-17.05(1) |
|
|
12.
| Чуб Ірина Вікторівна | «Екскурсійна робота» | 11.00-12.00 13.00-14.00 | 11.00-12.00 13.00-14.00 | 11.00-12.00 13.00-14.00 | 11.00-12.00 13.00-14.00 |
|
|
13.
| Поджаренко Анна Віталіївна | Петриківський розпис | 14.00-15.30 | 14.00-15.30 | 14.00-15.30 | 14.00-15.30 | 16.00-18.00 ін. |
|
14. | Писанкарство | 15.30-17.45 | 15.30-17.00 17.00-18.00 ін. | 15.30-17.45 | 15.30-17.00 17.00-18.00 ін. | 14.00-16.00 ін.
|
| |
15. | Кіріченко Наталя Володимирівна | Студія народних ремесел «Роксолана» | 15.00-16.00 ін. 16.00-18.15 | 15.00-16.00 ін. 16.00-17.00 17.00-18.30 | 15.00-16.00 ін. 16.00-18.15 | 15.00-16.00 ін. 16.00-17.00 17.00-18.30 |
|
|
16. | Панченко Дар’я Сергіївна | Районний парламент | 16.00-17.00 | 16.00-18.00 | 16.00-17.00 | 16.00-18.00 |
| 15.00-18.00 ін. |
17. | Тижненко Оксана Юріївна | «Традиційна вишивка» |
15.00 – 17.15 |
|
|
|
15.00-17.15 |
|
18. | Мала Наталя Вікторівна | Технічний дизайн |
| 15.00-17.00 КЗО «НВК №87» ДМР | 15.00-17.00 ін. КЗО «НВК №87» ДМР | 15.00-17.00 КЗО «НВК №87» ДМР | 12.00-14.00 ін. КЗО «НВК №87» ДМР | |
19. | Стоволосова Ірина Сергіївна | Туристи-краєзнавці |
| 14.30-16.30 КЗО «НВК №122» ДМР |
| 14.30-16.30 КЗО «НВК №122» ДМР |
|
|
20. | Филиппова Наталя Валеріївна | Народні танці «Червона рута» | 16.00-17.30 17.30-19.45 | 16.00-18.00 ін. 18.00-20.00 | 16.00 – 17.30 17.30 – 19.45 | 16.00-18.00 ін. 18.00-20.00 | 16.00 – 17.30 17.30 – 19.45 | 11.00-13.00 15.00-17.00 ін. |
21.
| Санько Наталя Олександрівна | Аплікація соломкою |
| 14.00-16.00 ін. 16.00-19.00 |
| 14.00-15.00 ін. 15.00-18.00 |
|
|
22.
| Зінцова Єлизавета Олександрівна | Дитячий танцювальний колектив «Платінум» |
| 10.00-11.00 КЗО «НВК №122» ДМР 16.00-17.30 18.30-20.45 КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР |
| 10.00-11.00 КЗО «НВК №122» ДМР 16.00-17.30 18.30-20.45 КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР |
| 15.15-19.15 ін. КПНЗ |
23. | Неживий Олександр Іванович | Різьба по дереву | 16.00-18.00 КЗО «НСШ №127» ДМР |
| 14.00-18.00 КЗО «НСШ №127» ДМР |
| 16.00-18.00 КЗО «НСШ №127» ДМР |
|
24. | Царініна Світлана Павлівна | Школа педагога |
| 13.30-14.30 ін. 14.30-16.45 |
| 13.30 14.30 ін. 14.30-16.45 |
|
|
25. | Ратов Віталій Вікторович | «Сокіл-Джура»
|
| 16.00-17.00 ін. 17.00-19.00 гр. 19.00-21.00 ін. КЗО «СЗШ № 98» ДМР | 15.00-17-00 гр. 17.00-18.00 ін. КЗО «СЗШ № 39» ДМР | 16.00-19.00 ін. 19.00-21.00 КЗО «ЦДП» ДМР |
| 9.00 -11.00 11.00-13.00 ін. КЗО «СЗШ № 39» ДМР 14.00-16.00 КЗО «ЦДП» ДМР 19.00-21.00 КЗО «СЗШ № 98» ДМР |
26. | Поліщук Олеся Ігорівна | Клуб спортивного бального танцю «Тандем» | 16.30 -18.00 |
| 16.30.18.00 18.00 -20.15
|
| 16.30-18.00 18.00-20.15
| 08.45-14.45 ін.
|
27. | Гранкіна Марина Олександрівна | Вокальний «Чарівні голосочки» | 14.00-15.00 ін. 15.00-17.15 |
| 14.00-15.00 ін. 15.00-17.15 |
|
| |
28. | Штепа Ірина В’ячеславівна | Хореографіч-ний «Павутина» | 18.00-19.00 і.з.
КЗО «СЗШ№39 | 18.00.- 19.30
КЗО «СЗШ№39 | 18.00-19.00і.з.
КЗО «СЗШ№39
| 18.00 -19.30
КЗО «СЗШ№39 | 14.00-15.00 і.з. 15.00-18.00 КЗО «СЗШ№39 |