КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР

 

News

News: 1068
Feb 19, 2020

Вчора, 18 лютого у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам‘ яті Героїв Небесної Сотні «Щоб сина не оплакувала мати, щоб світ наш в мирі вічно молодів». Участь у заході прийняли представники закладів освіти КЗО «НВО № 109» ДМР, КЗО «СЗШ № 98» ДМР, вихованці гуртка «Сокіл-Джура» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, організатори заходу - вихованці Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва.
Jan 17, 2020

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

Вже на наступному тижні! 21 січня 2020 року у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбудеться відбірковий тур міського конкурсу для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну», де учасникам буде запропоновано мандрувати чотирма цікавими локаціями: «Родинні ремесла», «На Україні дуже файні господині», «Вірю – не вірю», «Розкриваємо загадки природи». 22 січня відбудеться тематичний захід до Дня Соборності України: «І обнялися береги одного вічного народу». 23 січян ми чекаємо на команди редколегій закладів освіти для участі у щорічному відбірковому турі міського конкурсу «Дніпро - юнпрес»! попереду насичений тиждень і ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас!
Dec 26, 2019

❤До серця ввійде лише те,що йде від серця❤

25 грудня на філіі КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР ( вул. Семафорна, 42 ) відбулося новорічне свято, в якому приймали участь діти і батьки гуртка ,,Танграм,,.На свято завітала ,,Ялиночка,, з помічницями.
Dec 23, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

21 грудня пройшов конкурс «Sokol cup»! Спортивна команда #КСТТандем доповнилась маленькими дебютантами! Бажаємо їм подальших успіхів! Також пишаємось вже досвідченими танцівниками! 9 кубків, 10 золотих, 24 срібні та 15 бронзових медалей!
Dec 18, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

17 грудня у приміщенні КПНЗ "Міський палац дітей та юнацтва" ДМР відбувся відбірковий, міський етап обласного конкурсу "Собори наших душ", за напрямком: декоративно - ужиткове мистецтво. Вихованців КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР представили велику кількість робіт за різними профілями. Дякуємо організаторам та чекаємо на оголошення результатів.
Dec 16, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

13-15 грудня 2019 року вихованці Дитячого танцювального колективу «Платінум» прийняли участь у міжнародних змаганнях XLVI Ogolnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego , м.Краків, Польща.
Dec 16, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

14.12.2019 - Творчий проект «Щасливе дитинство у колі друзів» ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва «Свято Миколая». Пишаємося кожним танцівником #КСТТандем!Тричі лауреати І ступеня!
Dec 12, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

Колективи КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР прийняли участь у міському фестивалі "Творче майбутнє"! Щиро дякуємо дітям, батькам, педагогам за підготовку та участь, організаторам! Пишаємося нашими вихованцями! Вітаємо з призовими місцями!
Dec 10, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

Сьогодні у приміщенні КПНЗ "Міський палац дітей та юнацтва" ДМР пройшов превентивно-виховний захід "Emotion Fest Dnipro".
Dec 5, 2019

❤До серця ввійде лише те, що йде від серця❤

Ми продовжуємо нашу регулярну рубрику «Погостини у світлиці». Сьогодні до вашої уваги цікава інформація про гурток «Традиційна українська вишивка». Рукоділля – це безпечний антидепресант. Воно заспокоює і відволікає від щоденних проблем. Рукоділля розвиває уважність та концентрацію. Вишиваючи, ми маємо чудову можливість залишати частинку своєї душі у кожному шві, кожній ідеї, яку втілюємо у життя. Це – наш маленький слід у чиємусь житті. Завдяки рукоділлю розвиваються творчі здібності. В дітей і дорослих зростає самооцінка. З’являється самоповага та відчуття гордості за красиву річ, яку створили своїми руками. З’являються нові друзі - однодумці, з якими можна обмінюватися досвідом чи просити пораду. Рукоділля – напевно найпростіший спосіб виховувати у собі терпіння та наполегливість. Займаючись вишиванням, людина ніколи не припиняє вчитися. Постійний розвиток дуже позитивно впливає на самопочуття. А ще – пам’ять стає кращою. Ми починаємо вивчати величезний розділ в українській вишивці, який має назву «РУШНИКОВІ ШВИ і РУШНИКОВІ ЗАПОВНЕННЯ». Назва «рушникові шви» походить від їх конкретного, багатовікового застосування та призначення — вишивання рослинних орнаментів на рушниках. Це нескладні рахункові шви в специфічно - комбінативному поєднанні між собою. Рушниковими швами виконують в основному рослинні орнаменти, що асоціюються із зображенням «Дерева життя», «Вазона» і найрізноманітніших квіткових композицій. На заняттях юнi вихованці знайомляться з історією вишивки та з творчою спадщиною майстрів, роботи яких часто є мистецькими витворами. Керівник гуртка «Традиційна вишивка» - Оксана Юріївна Тижненко. Приєднуйтесь до нас кожного понеділка та п'ятниці об 15.00 щоб стати справжнім фахівцем з традиційної української вишивки!