ВУЗ ШАГ
   

КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР

 

Розклад роботи гуртків 2019 - 2020 навчального року!

 

 

РОЗКЛАД   РОБОТИ  ГУРТКІВ

по  комунальному позашкільному навчальному закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпровської міської ради

на 2019-2020 навчальний рік

 

ПІБ

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

1.

Бровко Інна Дмитрівна

Витинанка

14.00-16.15

17.30-18.30 ін.

14.00-16.15

 17.30-18.30 ін.

 

 

2.

Ізостудія

16.15-17.45

14.30-16.00

16.00-17.30

16.15-17.45

14.30-16.00

15.00-17.30

14.00-16.00 ін.

16.00-18.00 ін.

 

3.

Зінцова Віра Олександрівна

Дитячий танцювальний колектив

«Платінум»

 

   17.30-19.45

  19.45-21.15 ін.

 

17.30-19.45

19.45-21.15 ін.

 

 

 

 

4.

Горшунов Анатолій Георгійович

Радіокеровані моделі»

 

15.45-18.00

(3)

 

14.30-16.45

(3)

17.00-19.15

 

10.00-12.15

12.15-14.15 ін.

5.

Григор'єва Таміла Григорівна

Школа юних ведучих

 

14.30-15.30 ін.

15.30-17.45

 

14.30-15.30 ін.

15.30-17.45

 

 

6.

Жилін Віталій Олександрович

Моделювання яхт

15.00-17.15

14.00-15.30

 

 

14.00-15.30

15.45-18.00

11.00-13.00 ін.

7.

 

 

Загорська Олена Олегівна

Юний хендлер

16.00-18.15

 

 

16.00-18.15

 

 

8.

Юний дресирува-

льник

 

 

14.30-16.00

 

 

12.00-13.30

9.

Агітбригада

(Дніпро)

 

 

16.00-17.30

17.30-18.30 ін.

 

 

13.30-15.00

15.00-18.00 ін.

 

10.

Кухарчук Людмила Володимирівна

« Клуб спортивного бального танцю «Тандем »

 

16.00-18.15

18.15-20.30

філія

16.15-17.45

18.00-19.00

16.00-18.15

18.15.20.30

філія

16.15-17.45

18.00-19.00

9.00-13.00 ін.

11.

 

Худолій Олена Борисівна

Кераміка

14.00-20.00ін

14.00-15.40(2)

16.00-17.40(1)

18.00-19.40(3)

15.00-16.35(2)

17.00-18.35(3)

 

15.30-17.05(1)

 

 

12.

 

Чуб Ірина Вікторівна

«Екскурсійна робота»

11.00-12.00

13.00-14.00

11.00-12.00

13.00-14.00

11.00-12.00

13.00-14.00

11.00-12.00

13.00-14.00

 

 

 

 

13.

 

 

Поджаренко Анна Віталіївна

Петриківський розпис

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

16.00-18.00 ін.

 

14.

Писанкарство

15.30-17.45

15.30-17.00

17.00-18.00 ін.

15.30-17.45

15.30-17.00

17.00-18.00 ін.

14.00-16.00 ін.

 

 

15.

Кіріченко Наталя Володимирівна

Студія народних ремесел

«Роксолана»

15.00-16.00 ін.

16.00-18.15

15.00-16.00 ін.

16.00-17.00

17.00-18.30

15.00-16.00 ін.

16.00-18.15

15.00-16.00 ін.

16.00-17.00

17.00-18.30

 

 

16.

Панченко Дар’я Сергіївна

Районний парламент

16.00-17.00

16.00-18.00

16.00-17.00

16.00-18.00

 

15.00-18.00 ін.

17.

Тижненко

Оксана Юріївна

«Традиційна вишивка»

 

15.00 – 17.15

 

 

 

 

15.00-17.15

 

18.

Мала Наталя Вікторівна

Технічний

дизайн

 

15.00-17.00

КЗО «НВК

№87» ДМР

 

15.00-17.00 ін.

КЗО «НВК

№87» ДМР

15.00-17.00

КЗО «НВК

№87» ДМР

12.00-14.00 ін.

КЗО «НВК

№87» ДМР

19.

Стоволосова Ірина Сергіївна

Туристи-краєзнавці

 

14.30-16.30

КЗО «НВК №122» ДМР

 

14.30-16.30

КЗО «НВК №122» ДМР

 

 

20.

Филиппова

Наталя Валеріївна

Народні танці «Червона рута»

16.00-17.30

17.30-19.45

16.00-18.00 ін.

18.00-20.00

16.00 – 17.30

17.30 – 19.45

16.00-18.00 ін.

18.00-20.00

16.00 – 17.30

17.30 – 19.45

11.00-13.00

15.00-17.00 ін.

21.

 

Санько Наталя Олександрівна

Аплікація соломкою

 

14.00-16.00 ін.

16.00-19.00

 

14.00-15.00 ін.

15.00-18.00

 

 

22.

 

Зінцова Єлизавета Олександрівна

Дитячий танцювальний колектив

«Платінум»

 

10.00-11.00

КЗО «НВК №122» ДМР 16.00-17.30

18.30-20.45

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР

 

10.00-11.00

КЗО «НВК №122» ДМР 16.00-17.30

18.30-20.45

КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР

 

15.15-19.15 ін.

КПНЗ

23.

Неживий Олександр Іванович

Різьба по дереву

16.00-18.00

КЗО «НСШ №127» ДМР

 

14.00-18.00

КЗО «НСШ №127» ДМР

 

16.00-18.00

КЗО «НСШ №127» ДМР

 

24.

Царініна Світлана Павлівна

Школа

педагога

 

13.30-14.30 ін.

14.30-16.45

 

13.30 14.30 ін.

14.30-16.45

 

 

25.

Ратов Віталій Вікторович

«Сокіл-Джура»

 

 

16.00-17.00 ін.

17.00-19.00 гр.

19.00-21.00 ін.

КЗО «СЗШ № 98» ДМР

15.00-17-00 гр.

17.00-18.00 ін.

КЗО «СЗШ № 39» ДМР

16.00-19.00 ін.

  19.00-21.00

КЗО «ЦДП» ДМР

 

9.00 -11.00

11.00-13.00 ін.

КЗО «СЗШ № 39» ДМР

14.00-16.00

КЗО «ЦДП» ДМР

19.00-21.00

КЗО «СЗШ № 98» ДМР

26.

Поліщук Олеся Ігорівна

Клуб спортивного бального танцю «Тандем»

16.30 -18.00

 

 

16.30.18.00

  18.00 -20.15

 

 

16.30-18.00

18.00-20.15

 

08.45-14.45 ін.

 

27.

Гранкіна Марина Олександрівна

Вокальний

«Чарівні голосочки»

14.00-15.00 ін.

  15.00-17.15

 

14.00-15.00 ін.

  15.00-17.15

 

 

 

28.

Штепа

Ірина В’ячеславівна

Хореографіч-ний

«Павутина»

18.00-19.00 і.з.

 

КЗО «СЗШ№39

18.00.- 19.30

 

КЗО «СЗШ№39

18.00-19.00і.з.

 

КЗО «СЗШ№39

 

 

 

 

 

18.00 -19.30

 

КЗО «СЗШ№39

14.00-15.00 і.з.

  15.00-18.00

КЗО «СЗШ№39