07.04.2021

05.04.21р. в студії "Колор-світ", під керівництвом Інни Дмитрівни Бровко, пройшло чергове заняття в режимі On-line за темою:"Складання декоративної композиції з казковими персонажами та стилізація". Вихованці студії на прикладі малювання "Мешканців морських глибин" оволоділи новими навичками роботи та навчилися стилізувати морських риб, медуз, зірок.
06.04.2021

В гуртку "Сокіл-Джура" було проведене онлайн-заняття у Viber за темою "Козацькі промисла та ремесла". Під час проведення заняття з вихованцями гуртка були детально розглянуті найбільш яскраві особливості цієї складової козацького життя.

Онлайн-заняття

2.04.21р в студії "Колор-світ", керівником Інною Дмитрівною Бровко було проведено дистанційне заняття On- line по індивідуальним завданням, по пройденому матеріалу. Зокрема була закріплена тема з стилізації тварин на прикладі слоника. Була подана нова версія фантазійного декорування казкового персонажа. Та розібрані і виправлені помилки.

Майстер-клас

У гуртку "Декоративний розпис" (керівник Спільник В.Т.)відбулося дистанційне заняття на тему: "Композиція в трикутнику. Хустинка." Діти познайомились з особливостями побудови квіткового візерунка в трикутнику.

Майстер-клас

Тема: "Визначення кольоротипу зовнішності (осінь, зима, весна, літо)." На занятті визначали кольоротип вихованців групи. А також спробували одну з технік фарбування губ, яка надає додаткового візуального об'єму.

Майстер-клас

У гуртку "Дизайн" пройшло Online заняття. Керівник гуртка Вишнякова Н.С. Тема: "Різновиди форм обличчя. Особливості коригування форми". На уроці розібрали основні форми обличчя та коригування їх за допомогою консилерів, та коректорів. А також зони нанесення хайлайтеру.

Майстер-клас

Майстер-клас з фоамірану в гуртку "Штучні квіти" (квілінг), керівник Мельник Тамара Григорівна. Заняття проходило по відео зв'язку в Viber групі.
01.04.2021

31.03.21 року в КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР було проведено заняття за дистанційним планом роботи в гуртку "Писанкарство". Темою було: "Відписання колекції писанок". Заняття проходило зі старшою групою дітей через відео-зв'язок у viber. Кожен учень відписує свою колекцію в залежності від здібностей і вподобань.
31.03.2021

Ось ми і дочекалися результатів міського конкурсу команд учнівського самоврядування серед шкіл Дніпра - "МАХІМА"-2021!

31.03.2021

В студії "Колор-світ", керівником Інною Дмитрівною Бровко було проведено чергове онлайн заняття з дітьми з петриківського розпису з теми: "Малювання на теми Українських народних казок - казка про хитрого півника". На якому вихованці студії оволоділи новими навичками та розвинули свої вже існуючи вміння.