20.08.2021

Сьогодні вихованці Комунального позашкільного навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради відвідали оновлений Планетарій.

21.07.2021

Наші щирі вітання вихованцям гуртка «Районний парламент дітей та юнацтва» - ПІГІНІЙ ЮЛІЇ та ЯРОШЕВСЬКОМУ ЯРОСЛАВУ з отриманням стипендії міського голови активній молоді імені Олександра Поля!

10.07.2021

Департаментом молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради за розвиток національно-патріотичного виховання на місцевому рівні та успішного проведення фінального туру І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 н.р. нагороджено заступників головного судді, працівників КЗПН ЦДЮТ ДМР
29.06.2021

28 червня вихованці КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР Ярослава Пікалова та Олександр Сидорюк прийняли участь у заході, організованому Молодіжною радою Дніпра "Диктант до Дня Конституції під відкритим небом" біля парку імені Т. Г. Шевченка. Учасників та гостей заходу привітали з Днем Конституції директор департаменту молодіжної політики та національно - патріотичного виховання міськради Дар'я Біла та голова Молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.
28.06.2021

Щиро вітаємо з 25-ю річницею Конституції України!

28.06.2021

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради вітає всіх з Днем молоді!!!

19.06.2021

Запрошуємо до дитячого військово-патріотичного табору «Тріумф», розгорнутий на базі юнацької флотилії.

16.06.2021

3 19 квітня по 25 травня 2021 року пройшов Міжнародний Інтернет-флешмоб «Українська книжкова діаспоріана: читацький вимір». Інтернет-подія була присвячена вшануванню світлої пам’яті видатного українця, знаного книголюба професора Володимира (Мірка) Пилишенка. У Міжнародному інтернет-флешмобі взяв участь педагог нашого закладу Григор’єва Таміла Григорівна та отримала Сертифікат учасника! Дякуємо вам за участь і вітаємо з досягненням!
16.06.2021

15.06.21 у КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР відбувся показовий виступ вихованців клубу "Юний кінолог" для пришкільних таборів.