27.09.2012

РАЙОННИЙ КОНКУРС "З ПЕРШИХ СТОРІНОК"

З метою популяризації позашкільної освіти, творчого розвитку дітей, захоплення іх художньою творчістю, виховання і формування естетичного смаку засобами позашкільної освіти пропонується: адаптація колективу, зниження психологічного та фізичного навантаження; накопичення позитивних емоцій; підготування свідомості для сприйняття нового, згуртованого колективу.
26.09.2012

Вибори до Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва

25 вересня 2012 року, у приміщенні КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР відбулися вибори до Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва.
25.09.2012

ВИБОРИ ДО САМАРСЬКОГО РАЙОННОГО ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

З метою підвищення ролі учнівського самоврядування в діяльності навчальних закладів району, визначення ефективних методик в соціалізації підлітків, підвищенні культури ділового спілкування, співробітництва і престижу громадської діяльності школярів з районним та міським органами самоврядування 25.09.12. відбудуться вибори до Самарського районного парламенту дітей та юнацтва (у контексті конкурсної програми L - FACTOR).
08.09.2012

236 років місту Дніпропетровськ

Виступ біля памятника почесному громадянину міста Дніпропетровськ Поля. Та святковий парад по набережній міста.
03.09.2012

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КПНЗ "ЦЕНТР ДИТЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ" ДМР

11 вересня відбудеть набір до гуртків КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості"! Ласкаво запрошуємо!!!
05.06.2012

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!!!

01.06.2012. - У міському палаці дітей та юнацтва відбулось святкове свято присвячене "День захисту дітей".
30.05.2012

РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ "ЦДТЮТ" ПІД ЧАС ЛІТНІХ ТАБОРІВ!!!

Робота гуртків КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості " ДМР під час роботи літніх таборів.
02.04.2012

Всеукраїнський саемінар - практикум

2-3 квітня 2012 року на базі міського Палацу дітей та юнацтва і позашкільних багатопрофільних навчальних закладів міста відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Модель духовно-морального виховання дітей та молоді в умовах позашкільної освіти».
13.02.2012

Районний конкурс "З любов'ю до рідного слова"

З метою виховання якостей умінь та навичок, які необхідні для художнього читання, а також любові до поетичного слова, був проведений конкурс знавців поезіїї Тараса Григоровича Шевченка та сучасної поезії. У конкурсі взяли участь усі школи району. На місті район будуть представляти три учениці зі СШ № 39, СШ № 122 і КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР.
10.02.2012

Районний конкурс "EVVIVA"

З метою популяризаціїї та підтримки дитячих лідерських ініціатив, творчих ідей, нестандартних рішень, громадянського воєвиявлення, морально - етичних переконань. Був проведенний серед шкіл району конкурс - проект - презентація, дитячих лідерських ідей. Участь взяли усі школи району. На місті район буде представляти НВО № 122, а також Самарський районний Парламент дітей та юнацтва.