29.12.2015

Хореографічний мюзікл: "Снігова королева" - 2015!

26.12.15. о 12.00. у приміщенні ДК "Північний" відбувся святковий захід, що організував та провів колектив спортивно - бального танцю "Тандем", вистава - хореографічна постановка - мюзікл "Сніжна королева", участь у якому прийняли майже 200 дітей Самарського району у залі були присутні батьки, загальна кількість майже 400 осіб.
25.12.2015

БАЛ - ЛІДЕРІВ 2015: "У РИТМІ ВЕНЕЦІАНСЬКОГО МИНУЛОГО"

Що можливо сказати про казку? Казка - це захід Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва, що відбувся 24 грудня о 14.00. у ПК "Енергетик", ж/м Придніпровськ, вул. 60 років Жовтня 2-й поверх (бальна зала). Лідери - осередки учнівського самоврядування Самарського району у кількості 26 пар (52 чоловіка) від навчальних закладів та Парламенту, 10 пар (20 чоловік), що презентували свої досягненняза рік від навчальних колективів, 11 випускників Парламенту з 2010 - 2015 рік, танцювальні колективи СЗШ № 39 "Павутина" та НВО № 109 "FreArtDance", молодіжна група "Картон", керівництво міста, району, представники молодіжних організацій міста та районів. Батьки, директори, вчителі, друзі. Загальна кількість 487 осіб згідно з листом реєстрації. Дитячий телеканал, щи знімав сюжет.
22.12.2015

Прем'єра вистави "Поштова сумка Діда Мороза".

О 16.00. відбулась прем'єра вистави театру "Арлекіно" - "Поштова сумка Діда Мороза", вже сьогодні діти навчальних закладів Самарського району на дитячих ранках будуть поринати у святковий світ Новорічних пригод.
18.12.2015

Увага, увага, увага! Шановні батьки та вчителі! Графік пропроведення новорічних вистав!

Театр "Арлекіно" презентує нворічну казку "Пошта Діда Мороза"! До уваги учнів навчальних закладів Самарського району, графік проведення вистав.
16.12.2015

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості "Новорічна феєрія" 11.12.15.

Вітаємо з дебютом і перемогою вихованців театрального колективу "Арлекіно" - Седнєв Костя - 1 місце, Касьяненко Софія - 2 місце, Тонкоголосая Евеліна - 3 місце!
15.12.2015

Міський конкурс "Творче майбутнє" - 2015!

Щиров вітаємо хореографічний колектив народного танцю "Червона рута" з І місцем на міському конкурсі "Творче майбутнє". Бути найкращими і йти вперед бажаємо вам і надалі, ви молодий колектив, але вже багато чого досягли:)
14.12.2015

Міська акція: "Діти - дітям" - 2015.

Директору, заступнику директора з виховної роботи, педагогу - організатору - навчальних закладів Самарського району. Щиро дякуємо Вам, шановна адміністрація, лідери - осередки учнівського самоврядування навчальних закладів за участь у районній акції "Відкрите серце". Ваші дарунки були передані сьогодня до навчально - реабілітаційного центру "Горлиця" в контексті участі в міській акції Діти - дітям".
11.12.2015

Студентський Губернаторський бал - 2015!

Новини студентів. Вчора 10.12.15. відбувся щорічний Губернаторський бал. Члени Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва відвідали захід у якості гостей. 3й курс у ритмі бондіани. Вони гарні, завзяті і вже серед лав студентів. Їх враження у суботу. Вітаємо дівчат. Приємно бачити випускників Парламенту у тій же стезі. Вони продовжують свій шлях лідерів. Так тримати.
07.12.2015

Бал - лідерів - 2015: "У ритмі Венеціанського минулого"!

Офіційна афіша заходу Самарського районного Парламенту 2015!
03.12.2015

Протягом минулого тижня у КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР - відбулась благодійна акція: "Новорічна іграшка"!

Протягом минулого тижня у КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР - відбулась благодійна акція: "Новорічна іграшка" - участь прийняли усі навчальні заклади Самарського району. Ми щиро Вам вдячні, за участь за позитив і креатив. Всі іграшки оцінено, найкращі будуть подарені дітям під час міської благодійної акції "Діти - дітям".