ВУЗ ШАГ

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпропетровської міської ради

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Блог руководителя
Чуб Ірина Вікторівна
31.05.2018
З В І Т про роботу Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» у 2017 – 2018 навчальному році (вересень-травень)
31.05.2018
10.07.2017
З В І Т про роботу Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» у 2016 – 2017 навчальному році (вересень-травень)

19.02.2020
Вчора, 18 лютого у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам‘ яті Героїв Небесної Сотні «Щоб сина не оплакувала мати, щоб світ наш в мирі вічно молодів». Участь у заході прийняли представники закладів освіти КЗО «НВО № 109» ДМР, КЗО «СЗШ № 98» ДМР, вихованці гуртка «Сокіл-Джура» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, організатори заходу - вихованці Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва.
17.01.2020
Вже на наступному тижні! 21 січня 2020 року у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбудеться відбірковий тур міського конкурсу для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну», де учасникам буде запропоновано мандрувати чотирма цікавими локаціями: «Родинні ремесла», «На Україні дуже файні господині», «Вірю – не вірю», «Розкриваємо загадки природи». 22 січня відбудеться тематичний захід до Дня Соборності України: «І обнялися береги одного вічного народу». 23 січян ми чекаємо на команди редколегій закладів освіти для участі у щорічному відбірковому турі міського конкурсу «Дніпро - юнпрес»! попереду насичений тиждень і ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас!
26.12.2019
25 грудня на філіі КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР ( вул. Семафорна, 42 ) відбулося новорічне свято, в якому приймали участь діти і батьки гуртка ,,Танграм,,.На свято завітала ,,Ялиночка,, з помічницями.