ВУЗ ШАГ
   

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпропетровської міської ради

 

ІНФОРМАЦІЯ - відбірковий тур "ЗОРЯНЕ КОЛО" - 2019!

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення відбіркового туру фестивалю - конкурсу

дитячої художньої творчості для дітей закладів освіти та закладів позашкільної освіти міського фестивалю – конкурсу

 «Зоряне коло» - 2019 -

етапу обласного фестивалю – конкурсу : «Моє Придніпров’я»

серед закладів освіти Самарського району

Дата проведення:                     18,20,21.03.2019.

Місце проведення:                    КЗО «СЗШ № 39» ДМР, КЗО «НВО №  109» ДМР,

КЗО «НВК № 87» ДМР,  КЗО «НВО № 136» ДМР,

КЗО «СШ № 129 ДМР».

Журі у складі:

Голова журі:       Панченко Д.С.    В.о. директора КПНЗ «Центр дитячої та

                                                   юнацької творчості» ДМР;

Члени журі:       

                            Григор’єва Т.Г.           культорганізатор КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;

                            Цариніна С.П.              методист КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;

                            Бондар Є.О.                 керівник ДТК «Платінум»;

                            Нємцева К.В.               керівник гуртка «Співаймо разом».

         На конкурс  представляли всі жанри, а також види хорового і ансамблевого співу: академічного, класичного, народного, авторського і сучасного.

Критеріями оцінки були :

  • Рівень виконавської майстерності;
  • Композиційна побудова сюжету;
  • Загальний рівень музичної і художньої культури;
  • Відповідність обраному стилю і іміджу обраної композиції;
  • Відповідність танцювальної лексики, сценічному образу;
  • Складність танцювальних композицій;
  • Відповідність репертуару віковим особливостям виконавців;
  • Артистизм;
  • Естетичне і сценічне оформлення номера;
  • Видовищність;
  • Оригінальність;
  • Відповідність костюма обраному образу;
  • Музичне оформлення.

Результати:

Переможці (ГРАН - ПРІ) номінації:  «Хореографія, цирк»:

  1. Клуб спортивно – бального танцю «Тандем» - «Композиція латини» - Кухарчук Л.В. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;
  2. Хореографічний колектив «Павутина» - «Вoom» - Штепа І.В. – КПНЗ “ЦДТЮТ» ДМР;
  3. Дитячо – танцювальний колектив «Платінум» - «Танго» - Бондар Є.О. – КЗО "НВО № 136" ДМР;
  4. Хореографічний народний колектив «Червона рута» - «Веселі козачата» - Филипова Н.В. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР.
  5. Хореографічний колектив «FreeArtDance» - «Танцюй» - Алексєєва І.А. – КЗО «НВО № 109» ДМР;
  6. Танцювальний колектив «Браво» - «Загадковий ліс» - Охмак В.В. – КЗО «НВК № 122» ДМР;
  7. Хореографічний колектив «ArtKids» - «Галю, ж моя Галю!» - Міхно Д.В. – КЗО «СШ № 129 ФМП» ДМР.

Призери номінації:  «Хореографія, цирк»:

  1. Хореографічний колектив «Павутина» - «Танці» - Штепа І.В. – КЗО «НВК № 125» - диплом ІІІ ступеня;
  2. Клуб бального танцю «Віват» - «Варіації на латинську тему» - Бушний І.В. – КЗО «НВК № 87» ДМР – диплом ІІІ ступеня;
  3. Гурт «Казки Шахерізади» - «Барабани» - Ішуніна В.Є. – КЗО «НВО № 109» ДМР – диплом ІІІ ступеня;
  4. Шапоренко Анна – «Shiva shiva shankar» - Бабенко Т.М. – КЗО «НВК № 110» ДМР – диплом ІІІ ступеня;
  5. Звонарь Діана – «Табла» - КЗО «СЗШ № 11» ДМР – диплом ІІ ступеня;
  6. Солістка колективу «Браво» - Ганна Власенко – «Мелодія моєї скрипки» - Охмак В.В. – КЗО «НВК № 122» ДМР – диплом І ступеня;
  7. Солістка колективу «Браво» - Кіра Кузнєцова – «Спогади» - Охмак В.В. – КЗО «НВК № 122» ДМР – диплом І ступеня;
  8. Солістка колективу «Браво» - Шевєлєва Єлизавета – «Мрійливість» - Охмак В.В. – КЗО «НВК № 122» ДМР – диплом І ступеня;
  9. Купріна Єлизавета – «Схід - Захід» - КЗО «СЗШ № 98» ДМР – диплом І ступеня;
  10. “DANCE STUDOI ARTPEOPLE” – “CRAZY KIDS” – Старченко А.Ю. – КЗО «СЗШ № 108» ДМР – диплом І ступеня.

Переможці (ГРАН - ПРІ) номінації  «Вокал»:

  1. Огірь Марина – «Друга пісня» - Керенцева С.В. – КЗО «СЗШ № 39» ДМР;
  2. Біла Ганна – «Under the ladder» - Махоніна В.О. – КЗО «НВК № 70» ДМР;
  3. Андріанова Христина – «Лейла» - Струтинська С.А. – КЗО «НВО № 109» ДМР;
  4. Мухіна Анастасія – «Young and Beautiful» - КЗО «НСШ № 127» ДМР;
  5. Ерешко Валік – «Talking To Myself» - Гамрекелі Ю.З. – КЗО «СШ № 129 ФМП» ДМР;
  6. Квартет вокальної студії «Водограй» - «Веснянка» - Захаричева І.О. – КЗО «НВО № 136» ДМР;
  7. Ястрєбова Аміна – «You lost me» - Солоненко Т.В. – КЗО «НВК № 27» ДМР;
  8. Висоцька Діана – «We found love» - Нємцева К.В. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;
  9. Вокальний ансамбль «Співаймо разом» - «Не  відступлю» - Нємцева К.В. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР.

Призери номінації  «Вокал»:

  1. Жилюк Марія та Савалюк Юлія – «Меседж» - Струтинська С.А. – КЗО «НВО № 109» ДМР – диплом ІІІ ступеня;
  2. Шаповалова Аліна – «Моя реальність» - Кричевська Я.О. – КЗО «СЗШ № 24» ДМР – диплом ІІ ступеня;
  3. Штанько Анастасія – «Хто, як не ти» - Кричевська Я.О. – КЗО «СЗШ № 24» ДМР – диплом ІІ ступеня;
  4. Чигрін Кристина – «Сіла птаха» - Біла Л.М. – КЗО «СЗШ № 39» ДМР – диплом ІІ ступеня;
  5. Захарова Єлизавета – «Місячна мелодія» - Керенцева С.В. – КЗО «НВК № 125» ДМР – диплом І ступеня;
  6. Батура Ангеліна – «Сонце нам сяє» - Кругляк О.Г. – КЗО «СЗШ № 11» ДМР – диплом І ступеня;
  7. Мотькіна Владислава – «Де ти тепер» - Буштрук Г.В. – КЗО «СЗШ № 108» ДМР – диплом І ступеня;
  8. Гора Аліна – «Журавлі» - Захаричева І.О. – КЗО «НВО № 136» ДМР – диплом І ступеня;
  9. Матвеєва Орина – «Небо» - Зачаричева І.О. – КЗО «НВО № 136» ДМР – диплом І ступеня.

Переможці (ГРАН - ПРІ) номінації «Читці»:

  1. Калина Катерина – «До Шевченко» - Григор’єва Т.Г. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;
  2. Тарасова Діана  – «Україна вишивана» - Григор’єва Т.Г. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;
  3. Умнова Тіна – «Діти України» - Григор’єва Т.Г. – КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР;

Призери номінації «Читці»:

  1. Лісняк Кирило – «Як ми з кумом мед качали» - КЗО «НСШ № 127» ДМР – диплом ІІІ ступеня;
  2. Романюк Кирило – «Ревізор» - Агапова Н.П. – КЗО «СЗШ № 108» ДМР – диплом І ступеня.

Переможці (ГРАН - ПРІ) номінації «Хори»:

  1. Хор «Срібний ключик» - «Ти до мене не ходи», «Цей день» – Гамрекелі Ю.З. – КЗО «СШ № 129 ФМП» ДМР.

Призери номінації «Хори»:

  1. Колектив учнів 4 – го класу – «Вчителі» - Плотнікова Г.Є. – диплом ІІІ ступеня.

Призери номінації «Вокально – інструментальні колективи»:

  1. Жуков Микита – «Самотній ковбой» - Плотнікова Г.Є. – КЗО «НВК № 110» ДМР – диплом ІІ ступеня;
  2. Бабченко Софія – «Варіація на тему українських пісень» - КЗО «НСШ № 127» ДМР – диплом ІІ ступеня.

Всього журі продивилося 76  художніх номерів творчих колективів закладів освіти міста, що знаходяться на території Самарського району та позашкільних закладів освіти міста, на міський тур  направлено  20 номерів творчих колективів.

Переможці (ГРАН - ПРІ) за номінаціями представлятимуть Самарський район у міському турі  конкурсу - фестивалю «Зоряне коло» - 2019, проведення котрого планується у період з 16 по 18 квітня 2019 року .

За детальною інформацією звертатись до культорганізатора КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР – Григорєвій Т.Г. – 056 – 790 – 10 – 92.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР ЩИРО ВДЯЧНА КЕРІВНИКАМ КОЛЕКТИВІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ САМАРСЬКОГО РАЙОНУ ЗА ПІДГОТОВКУ ДІТЕЙ ДО ФЕСТИВАЛЮ – КОНКУРСУ!