КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР

На изображении может находиться: текст

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАС!

ВАС ВІТАЮТЬ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ КПНЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"  ДМР

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди на сцене и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

На изображении может находиться: 1 человек, текст

На изображении может находиться: 1 человек

Нет описания фото.

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, текст

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, сидит

На изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, текст

Блог керівника
Чуб Ірина Вікторівна
31 трав. 2018
З В І Т про роботу Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» у 2017 – 2018 навчальному році (вересень-травень)
31 трав. 2018
10 лип. 2017
З В І Т про роботу Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» у 2016 – 2017 навчальному році (вересень-травень)

19 лют. 2020
Вчора, 18 лютого у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам‘ яті Героїв Небесної Сотні «Щоб сина не оплакувала мати, щоб світ наш в мирі вічно молодів». Участь у заході прийняли представники закладів освіти КЗО «НВО № 109» ДМР, КЗО «СЗШ № 98» ДМР, вихованці гуртка «Сокіл-Джура» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР, організатори заходу - вихованці Самарського районного Парламенту дітей та юнацтва.
17 січ. 2020
Вже на наступному тижні! 21 січня 2020 року у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР відбудеться відбірковий тур міського конкурсу для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну», де учасникам буде запропоновано мандрувати чотирма цікавими локаціями: «Родинні ремесла», «На Україні дуже файні господині», «Вірю – не вірю», «Розкриваємо загадки природи». 22 січня відбудеться тематичний захід до Дня Соборності України: «І обнялися береги одного вічного народу». 23 січян ми чекаємо на команди редколегій закладів освіти для участі у щорічному відбірковому турі міського конкурсу «Дніпро - юнпрес»! попереду насичений тиждень і ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас!
26 груд. 2019
25 грудня на філіі КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР ( вул. Семафорна, 42 ) відбулося новорічне свято, в якому приймали участь діти і батьки гуртка ,,Танграм,,.На свято завітала ,,Ялиночка,, з помічницями.