08.06.2015

Вітаємо з перемогою у конкурсі юних хндлерів "Дніпровська хвиля" - 2015!

Вітаємо вихованців гуртка "Юний хендлер" КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР які посіли призові місця у змаганнях.
01.06.2015

День захисту дітей 2015!

Творчі колективи КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР - "Барабанщиці", "Писанкарство", "Кераміка" - у парці імені Т.Г. Шевченка привітали усіх маленьків мешканців міста Дніпропетровська зі святом.
28.05.2015

Останні дзвоники та випускні вечори!

Колектив КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР вітає всі навчальні заклади з завершенням 2014 - 2015 навчального року.
25.05.2015

Розпочалась підготовка гуртків до роботи в літніх таборах.

У цьому році кількість дітей, що бдуть відвідувати літні табор виросла майже в 2 рази, саме тому графік роботи гуртків складається згідно з роботою літніх таборів по навчальним закладах Самарського району.
25.05.2015

Розпочалась підготовка гуртків до роботи в літніх таборах.

22.05.2015

Нагородження переможців та учасників міської програми "Лідерський марафон" - 2015!

У міському палаці дітей та юнацтва відбулось нагородження переможців та учасників міської довгострокової програми "Лідерський марафон" - 2015! Діти були нагороджені дипломами Управління освіти та науки Дніпропетровська.
21.05.2015

Завершення творчого сезону у КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР!

Церимонія заверешення творчого сезону святковим концертом за участтю яскравих зірок та колективів Центру творчості. Виступи гостей та батьків, керівників - здобутки за рік та подарунки для творчої обдарованості.
20.05.2015

Церимонія нагородження "Джерело яскравих особистостей" - 2015.

Талановиті, обдаровані, неймовірні - сучасна молодь Самарського району отримала нагороди за свої досягнення! Вже 15 рік поспіль славна традиція є! 15 поколінь розумних яскравих!
20.05.2015

Вітаємо призерів конкурсу "Юний хендлер" - 2015!

У Дніпропетровську відбувся щорічний конкурс "Талановита зірка" , в номінації "Юний хендлер" - 2015 року вихованці КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР посіли призові місця!
19.05.2015

Переможці "Знай і люби свій рідний край"!

У обласному конкурсі "Знай і люби свій рідний край" - 30 номінантів КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР - посіли 22 призові місця! Вітаємо ВАС від щирого серця! Дякуємо за ваш хист та талант у декоративно - ужитковому мистецтві.