07.02.2014

«ВАХТА ПАМ’ЯТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

07.02.2014 р. у СЗШ № 24 (ж/м Південний), на будівлі якої встановлено меморіальна дошка в пам’ять загиблого у Афганістані 15.10.1980 р. випускника школи Головатенко Олександра Анатолійовича, нагородженого орденом «Червоної Зірки», експоновано тимчасова пересувна тематична виставка «Вахта пам’яті» Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» при КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР і тимчасова книжкова виставка «Відлуння афганських гір» бібліотеки-філіалу № 20, присвячені Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
06.02.2014

«ВАХТА ПАМ’ЯТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Пересувна тематична виставка «Вахта пам’яті» Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» при КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР та тимчасова книжкова виставка «Відлуння афганських гір» бібліотеки-філіалу № 20, присвячені Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану, було експоновано 06.02.2014р. на базі НВК № 70, де встановлено меморіальна дошка в пам’ять випускника школи Падальця Віталія Миколайовича, який загинув 11.06.1985 р. у Афганістані, посмертно нагороджений орденом «Червоної Зірки».
05.02.2014

«ВАХТА ПАМ’ЯТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

05.02.2014р., естафету експонування пересувної тематичної виставки «Вахта пам’яті» Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» при КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР та тимчасової книжкової виставки «Відлуння афганських гір» бібліотеки-філіалу № 20 прийняв у себе колектив НВК № 122 (ж/м Ігрінь) м. Дніпропетровська.
04.02.2014

«ВАХТА ПАМ’ЯТІ» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

Сьогодні, 04.02.2014 р., пересувну тематичну виставку «Вахта пам’яті» Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» при КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР, присвячену Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану, експоновано на базі СЗШ № 87.
03.02.2014

03.02.2014 р. у Самарському районі м. Дніпропетровська стартувала «Вахта пам’яті»!

Тимчасова пересувна тематична виставка Зразкового музею Бойової слави «Шляхами пам’яті» при КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР, присвячена Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
30.01.2014

Шановні вихованці колективів КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР

Кліматичні умови міста Дніпропетровська та України мають складний напрямок, на дорогах ожеледиця, сніжні заноси та сильний мороз. Ми хочемо донести до вашого відома, що у звязку з обставинами усі заняття відміненно, але керівники гуртків працюють за графіком роботи.
27.01.2014

ДО 70 - Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ БЛОКАДНОГО МІСТА ЛЕНІНГРАД!

ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА У ЗРАЗКОВОМУ МУЗЕЇ БОЙОВОЇ СЛАВИ "ШЛЯХАМИ ПАМ'ЯТІ"!
22.01.2014

Районний конкурс "За газетними рядками - справи юначі"

У районі відбувся один з конкурсів довгострокових програм, який показує роботу шкільних перс - центрів!
17.01.2014

ВІДКРИТТЯ УРОЧИСТОСТЕЙ РОКУ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ!!!

2014 році виповнюється 200 років з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка!!!
10.01.2014

"ПОДОРОЖ У КАЗКУ"!

Вихованці гуртка "Юні музейознавці" здійснили подорож до міської та губернаторської ялинки.