22.03.2016

Всеукраїнська виставка: "Сучасні заклади освіти" - 2016!

З 17 - 20 березня у Києві відбулась сучасна виставка експериментальних закладів освіти 2016. Участь у виставці прийняли 1500 навчальних закладів України. 200 отримали медалі: бронза, срібло,золото. Виставка тривала 3 дні. Колектив Центру презентував досягнення за експериментальною програмою: "Етнокультурне виховання учнів засобами декоративно - ужиткового мистецтва в умовах позашкільного навчального закладу". Колектив Центру отримав сертифікат: "Лідер сучасної освіти", дипломи учасників та вдячність. І звичайно - срібну медаль за науково -дослідницьку роботу.
17.03.2016

ІІІ етап районного туру, міського конкурсу "Зоряне коло", обласного фестивалю "Моє Придніпровя".

Вчора відбувся останній ІІІ етап районного туру міського конкурсу-фестивалю "Зоряне коло", обласного фестивалю "Моє Придніпровя". Участь приймали таланти навчальних закладів ж/м Ігрень.
16.03.2016

ІІ етап, районного туру міського фестивалю - конкурсу художньої творчості "Зоряне коло" - 2016.

Вчора - 15.03.16. о 13.00. у приміщенні СШ № 129 ФМП відбувся ІІ етап, районного туру, міського фестивалю - конкурсу "Зоряне коло", обласного фестивалю художньої творчості "Моє Придніпровя" - 2016. Участь приймали творчі колективи навчальних закладів ж/м Придніпровськ (СЗШ № 11, 27, 98, 108, СШ № 129 ФМП, НВО № 136).
15.03.2016

Районні етапи "Зоряне коло" - 2016.

Розпочався районний І етап обласного конкурсу "МОЄ ПРИДНІПРОВ'Я",міського конкурсу "ЗОРЯНЕ КОЛО".І етап розпочали колективи навчальних закладів ж/м Північний.
14.03.2016

Міський конкурс "І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже".

9 березня у МПДтЮ відбувся міський конкурс на кращого читця української поезії: "І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже".
10.03.2016

Свято Масляни!

На порозі великоо недільного свята Масляни на ж/м Придніпровськ біля БК "Енергетик", відбувся святковий концерт присвячений тижню Масляни.

Миттєві новини!

Сьогодні у Міському палаці дітей та юнацтва відбудеться генеральна репетиція до обласного фестивалю "Екотворчість", о 10.00. - СШ № 129 ФМП - головна сцена. О 13.00. у українському центрі "Коле калинове" о 13.00. відбудеться міський конкурс "І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже".
04.03.2016

Районне світо присвячене Міжнародному дню захисту прав жінок та миру!

3 квітня 2016 року о 14.00. у приміщенні Будинку культури "Енергетик" відбувся концерт до Міжнародного дня прав жінок і миру - "О жінко! Ти - весна, ти - берегиня сімейного вогнища". Концерт був створений сувмісними зусиллями колективів КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР та БК "Енергетик". За підтримкою профкому Самарського району. Сценарій - культорганізатора КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР - Григорєвої Таміли Григорівни. Ведучі - заступник директора з виховної роботи СЗШ № 87 - Олійник Олег Миколайович, методист КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР - Панченко Даря Сергіївна. Концертні номери: Клуб спортивно - бального танцю "Тандем", циркова студія "Імпульс", танцювальний колектив сучасного танцю "Свій стиль", "Школа юних ведучих", "Самарський районний Парламент дітей та юнацтва", "Вокалісти БК "Енергетик", "Дніпропетровська міська філармонія", колектив скрипалів та оркестр Музичної школи № 18, переможці міжнародних бальних турнірів - Байкова Анастасія та Панасенко Андрій. Колектив, що створив незабутню атмосферу.
03.03.2016

Майстер - клас у гуртку "Петриківський розпис"!

Вчора, у КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР відбувся майстер - клас з етнокультурного напрямку у рамках Всеукраїнського експерименту у гуртку "Петриківський розпис" - керівник - народний майстер України, наймолодший стипендіат Президентської стипендії - Поджаренко Анна Віталіївна - "Весна краси, весна любові і квітів барвінкових". Участь у майстер - класі прийняли вихованці гуртків декоративно - ужиткового напрямку.
02.03.2016

Вітаємо НВК № 122 з І місцем у міському етапі обласного конкурсу "Юньтелепрес".

Вчора 01.03.16. о 13.00. у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва відбувся міський етап обласного конкурсу: "Юньтелепрес", минулий "За газетними рядками - справи юначі". Участьу міському етапі взяли переможці районного туру редколегія, команда НВК № 122. Молоді, креативні та перспективні професіонали цього напрямку, знову довели, що вони є кращими. І місце - вихід до обласного туру.