30.10.2020

Вчора, 29жовтня в гуртку з підготовки дітей до школи "Танграм" пройшов тренінг: "Створюємо казку за допомогою уяви".

30.10.2020

Самарський районний Парламент дітей та юнацтва)))

29.10.2020

«Тандем» - це сім‘я однодумців. «Тандем» - це діти і батьки, які закохані у бальний танець по самі вуха.

29.10.2020

30-31 жовтня гурток «Школа юних ведучих» прийматиме участь у VIII Дистанційному Всеукраїнському фестивалі дитячо-юнацької творчості «ДНІПРОВСЬКА ОСІНЬ».

27.10.2020

В нашому закладі проходять заняття в гуртку "Традиційна українська вишивка". Діти вивчають регіональні особливості, кольористику, візерунки, різні техніки вишивання.

26.10.2020

Майстер-клас у гуртку "Колектив народного танцю "Червона рута" Тема: " Техніка особливості підготовки танцювального колективу до фестивалю".

23.10.2020

Вітаємо переможців і всіх учасників відбіркового туру міського фестивалю творчих талантів "Лідер-фест"-2020!

23.10.2020

Дякуємо усім представникам лідерів учнівського самоврядування закладів освіти нашого району, які прийняли участь у відбірковому турі міського фестивалю творчих талантів "Лідер-фест"-2020

В нашому закладі проходять заняття в гуртку "Писанкарство".

21.10.2020

В КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР триває робота по створенню нової етнографічної кімнати "Світлиця".