21.01.2021

20.01.21р. в гуртку "Студія "Колор-світ", керівник Інна Дмитрівна Бровко, було проведено заняття Online по темі:" Техніка виконання різновидів листя в петриківському розпису". Вихованці гуртка оволоділи навичками малювання різних видів "пірчастого листя".
21.01.2021

Online заняття у гуртку "Дизайн" . Керівник гуртка Вишнякова Н.С. Тема: "Колористика. Поняття про колір, колористичні закони".

21.01.2021

У гуртку " Колектив народного танцю " Червона рута", що працює під керівництвом Филиппової Наталіі Валеріївни пройшло online заняття. Тема: "Класична хореографія".

20.01.2021

В гуртку "Студія "Колор-світ", керівник Бровко Інна Дмитрівна, було проведено заняття Online по темі: "Малювання рослинних елементів - квіти". Вихованці оволоділи технікою малювання "круглих квіток" та "петушіння".
19.01.2021

19.01.21р. в КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР було сформовано виставку малюнків: "Соборність України: під прапором волі". У виставці прийняли участь роботи вихованців гуртка "Студія "Колор-світ", який працює під керівництвом Бровко Інни Дмитрівни.
19.01.2021

15.01.2021р. у гуртку "Колектив народного танцю "Червона рута", що працює під керівництвом Филиппової Наталії Валеріївни, пройшло оnline заняття ( бесіда для дітей). Тема: " Десять заповідей танцюриста".
19.01.2021

В гуртку "Студія "Колор-світ" , керівник Бровко Інна Дмитрівна, було проведено Online заняття на тему: "Малювання рослинних елементів в техніці петриківського розпису". Вихованці ознайомилися з технікою малювання таких елементів як: "Горішок" , "Пуп'янок", "Тюльпанчик" та "Дзвіночок".
19.01.2021

18.01.21р. в гуртку "Петриківський розпис", який працює під керівництвом Поджаренко Анни Віталіївни, було проведено онлайн заняття на тему: "Типи розпису мальованок". Діти продовжують активно засвоювати розпис на дерев'яних крашанках.
16.01.2021

14.01.21 у Зразкшвому дитячому танцювальному колективі Платінум були проведені групові та індивідуальні заняття на платформі Zoom на тему «Повільний вальс», де найменші вихованці колективу вивчали перші кроки чарівного вальсу.
15.01.2021

13.01.2021р. у колективі народного танцю "Червона рута" пройшло online заняття. Тема:" Підготовка та вивчення обертів для дівчат".