31.03.2021

Дистанційне заняття у гуртку "Образотворче мистецтво"(керівник Спільник В.Т.) на тему: " Ліплення овочів з солоного тіста." Діти навчилися ліпити прості форми та склали композицію.

29.03.2021

Вітаємо переможців ІХ Дистанційного Всеукраїнського фестивалю "ПЕРШІ ПРОЛІСКИ" у номінаціях ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО, ХУДОЖНЄ СЛОВО

29.03.2021

В гуртку "Студія "Колор-світ", керівник Інна Дмитрівна Бровко, були проведені індивідуальні заняття Online, по індивідуальним домашнім завданням з техніки петриківського розпису. А також були надані консультації вихованцям студії з питань по їх особистим творчим роботам.
29.03.2021

26.03.21р.у гуртку "Декоративний розпис" відбулося дистанційне заняття на тему: "Дерево життя". Діти дізналися особливості виконання ескізу композиції та кольорового рішення .

29.03.2021

Майстер-клас з фоамірану в гуртку "Штучні квіти" (квілінг), керівник Мельник Тамара Григорівна. Заняття проходило по відео зв'язку в Viber групі.

26.03.2021

25.03.2021р. у гуртку "Дизайн" пройшло Online заняття. Керівник гуртка Вишнякова Н.С. Тема: "Ринок декоративної косметики та професійне оснащеня", в продовженні великої та досить цікавої теми "Основи макіяжу". На занятті розібрали що таке "декоративна косметика", та які інструменти та матеріали потрібні для візажу.
26.03.2021

25.03.21 у гуртку "Образотворче мистецтво", керівник Спільник В.Т., проведено дистанційне заняття на тему: "Фрукти з солоного тіста" Діти дізналися рецепт виготовлення солоного тіста та навчилися створювати об'ємні фігури.
24.03.2021

24.03.21р. у гуртку"Декоративний розпис" проведено онлайн заняття на тему: "Побутова композиція". Вихованці навчилися складати композицію з побутових сюжетів( свято,пейзаж з хатинкою,танці). Роботи вихованок гуртка: Остроухової Ярослави,Єліной Єви,Рогової Аліни.
22.03.2021

Танець – це завжди про красу! 20 березня на паркеті СК «Слобожанський» змагалися більш ніж 1000 танцівників з Дніпра, Києва, Харкова, Полтави, Сум, Запоріжжя, Мелітополя та Кременчука.

18.03.2021

Відкрите заняття на тему: "Вишивка стрічками, як вид декоративно - прикладного мистецтва". Керівник Мала Ю.М