15.12.2020

У минулу суботу вихованці гуртків "Агітбригада "Дніпро", "Юний дресирувальник", "Юний хендлер" разом зі своїми домашніми улюбленцями приймали участь у відеозйомці новорічних привітань!

15.12.2020

14 грудня в комунальному позашкільному навчальному закладі " Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради відбулось урочисте відкриття нової етнографічної кімнати "Світлиця"!

08.12.2020

З 01.12.2020 по 04.12.2020 відбулась акція "Долонь допомоги в щирих серцях" в рамках міської акції "Діти - дітям" .

30.11.2020

Урочисте нагородження авторів проєктів- переможців V етапу "Бюджету участі" 2020 року.

26.11.2020

У листопаді, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України, відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «Талантія»

25.11.2020

25.11.20 в "Міському палаці дітей та юнацтва" відбулася щорічна виставка-конкурс "Дебют", де були представлені роботи вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР.
25.11.2020

Вітаємо вихованців Дитячого танцювального колективу «Платінум» із чудовими результатами на on-line змаганнях Kids Dance Fest Online!

20.11.2020

Відкрите заняття у гуртку "Колектив народного танцю "Червона рута" на тему: "Класична хореографія"

19.11.2020

Відкрите заняття у гуртку " Декоративний розпис" на тему: "Розпис тарілі".

19.11.2020

На початку листопада місяця у режимі онлайн відбулось довгоочікуване відкриття роботи Малої академії народних мистецтв і наук КПНЗ "Центру дитячої та юнацької творчості" ДМР.