16.11.2020

У КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості"ДМР працюють креативні, творчі, досвідчені педагоги і сьогодні хочемо поділитись своєю радістю - у сучасному, престижному, науково - методичному журналі "Мистецтво та освіта", який доречі виходить на двух мовах ( українській та англійскій), надруковано статтю нашого керівника гуртка "Витинанка" - Бровко Інни Дмитрівні у співавторстві з кандидатом педагогічних наук, провідним науковим співробітником лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України - Корнієнко Анною Володимирівною, за темою: "ВИТИНАНКИ РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ".
13.11.2020

12.11.2020 р. в гуртку "Вишивка" відбулося відкрите заняття на тему :"Вишивка і сучасність".

09.11.2020

Кожен танцівник унікальний, кожен з них має свої таланти. Але ми знаємо, що успіх лише на 5% складається з хисту, все решта - це наполеглива праця, завзятість та віра у себе. Тож не зупиняємось, працюємо далі!
06.11.2020

За сумлінну плідну працю, активну життєву позицію, відповідальність і наполегливість, вагомий особистий внесок у ефективне виконання поставлених завдань з благоустрою міста Подякою міського голови Бориса Філатова нагороджений Лодигін Віктор Дмитрович!
04.11.2020

Вітаємо переможців Дистанційного VIII Всеукраїнського фестивалю

03.11.2020

Майстер-клас в гуртку "Штучні квіти" (квілінг) на тему: "Паперопластика" .

03.11.2020

03.11.2020р. відбувся тематичний захід до 77-ї річниці визволення м.Дніпропетровська та 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в роки Другої світової війни "Пам'ятаємо твій подвиг, солдате!".
02.11.2020

В гуртку "Дизайн" на протязі минулого тижня йшла підготовка до Хеллоуїна. Створення образу, дизайн нігтів та грим!

02.11.2020

30.10.2020 р. у гуртках "Вишивка" та "Оригамі" пройшло свято "Хеллоуїн"

02.11.2020

02.11.20р. відбулось онлайн заняття для педагогів закладу на тему: "Методика проведення заняття онлайн.