19.02.2015

Районний тур конкурсу: "Молодь обирає здоров'я"!

На базі НВО № 109 відбувся районний тур конкурсу "Молодь обирає здоров'я"! Участь прийняли усі навчальні заклади Самарського району. Переможцем конкурсу стала команда НВО № 109. Вітаємо Вас!
18.02.2015

"Формула успіху" - 1/4 фіналу.

Збірна команда Самарскього району, які займаються у гуртку "Інтелектуали", вчора зіграли свою першу командну гру з командою - супротивником Леніньського району. Рахунок гри 32/23. Перемога наша! ВІтаємо цю цікаву команду у складі якої 5-ть хлопців і 1 дівчина капітан! Вони вийшли до 1/2 фіналу, гра відбудеться у березні.
18.02.2015

100 питань творчій людині!

У 14.00. у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва, Міський Парламент дітей організував та провів зустріч з народним артистом України, актором та засновником театру "Крик" - Михайлом Мельником. Зустріч тривала 2,30 години. Самарський районний Парламент дітей та юнацтва також приєднався до цього вирію надії та розуму. Дякуємо щиро за ці емоції.
17.02.2015

Районний тур міського конкурсу - виставки з дизайну "Кроку у майбутнє" - 2015!

Участьу конкурсі - виставці приймали колективи декоративно - ужиткового відділу КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР та учасники - представники навчальних закладів Самарського району. Виставка тривала 2 години.
16.02.2015

Відкриття свята "Масляна" - 16.02.15. о 15.30.

Проведено районний масовий захід! Відкриття свята Масляна! Участь прийняли усі колективи КПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" ДМР. Офіційна частина - виступи дітей, тривала годину, після чого розпочалось свято. Дякуємо усім, хто приймав участь у заході.
13.02.2015

"Афганські реалії"!

До 26-ї річниці виводу військ з Афганістану у зразковому музеї Бойової слави "Шляхами пам'яті" був проведений святковий захід. Самарський районний Парламент дітей та юнацтва побудували композицію і виступили перед воїнами - інтернаціоналістами, почесними гостями, педагогами.
09.02.2015

Створення власної групи у соціальній мережі!

Для зручного обміну інформацією, швидкої комунікації, фото, мульти, медіа матеріалів, була створена група у соціальниій мережі. Доступ до групи мають усі батьки, вихованці, керівники гуртків. Вони мають доступ до адміністративних файлів. Прийднуйся і ти!
06.02.2015

Відкрите заняття у гуртку "Петриківський розпис" - 2015!

Тема відкритого заняття: "Різні стилі Петриківкі". Майстер класс відвідали вихованці різних гуртків КПНЗ "ЦДТЮТ" ДМР. Заняття презентувала завідуюча декоративно - ужитковим відділом - Поджаренко А.В.
04.02.2015

Районний тур міського конкурсу: "І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже"!

Відбувся районний конкурс читців. Участь у конкурсі прийняли 3 представники різних вікових категорій (8-11,12-15,15-17) з всіх навчальних закладів Самарського району.
27.01.2015

Майстер клас: "Гончарні вироби"!

В рамках Всеукраїнської експериментальної програми: "Етнокультурне виховання учнів засобами декоративно - ужиткового мистецтва в умовах позашкільного навчального закладу міста".